Survivor 2019 Yarışmacısı Atakan Işıktutan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2019 yılında yepyeni yarışmacılarla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yarışmadaki yeni yüzlerden bir tanesi de Atakan Işıktutan. Kimdir Bu Atakan Işıktutan yakından bakalım.

Survivor 2019 Yarışmacısı Atakan Işıktutan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor yarışması bu yıl yepyeni bir formatla ve yeni yarışmacılarla ekrana gelmeye hazırlanıyor. 2 Şubat Cumartesi akşamı 2019 yayınına başlayacak olan yarışmanın hayranlarını büyük bir heyecan sarmış durumda. Bu yıl ilk defa seyirci karşısına çıkacak olan yarışmacılardan olan Atakan Işıktutan, Youtube üzerinden yapılan seyirci oylamasıyla Survivor 2019’a seçildi.

Yeni Yarışmacı Atakan Işıktutan Kimdir?

Atakan Işıktutan öncelikle, Survivor 2019’un en genç yarışmacıları arasında yer almaktadır. Henüz 24 yaşında olan yarışmacı, Survivor’a Rize’den katılmaktadır. Daha önce yüzme sporuyla içli dışlı olmuştur. Yarışma adına çektiği tanıtım videosunda çok iddialı konuşan Işıktutan, oyunların özelliklerine çok uygun olduğunu ifade etti. Ayrıca basketbol oynadığı için atış ve isabet yeteneğinin üst düzey olduğunu belirten Işıktutan, isabet oyunlarında kendine güveniyor.

Crossfit sporunu halen yapmakta olan Atakan Işıktutan’ın kendi alanında birincilikler el etti. Ayrıca Türkiye Kürek Şampiyonası’nda Türkiye ikinciliği elde etti.

Kendi özelliklerini iddialı ve çok hırslı olarak anlatan Işıktutan, bu seneki yarışmada kendi sınırlarını fazlasıyla zorlayacağını ifade etti. Tanıtım videosunda dünyanın en zorlu yarışmasına katıldığını vurgulayan Işıktutan, Survivor adasındaki ilişkilerde iyi olacağını ve adının anlamını layığıyla yerine getireceğini söyledi.

Atakan Işıktutan Instagram Hesabı

Yakışıklı ve güçlü vücut yapısıyla dikkatleri üzerine toplayan Atakan Işıktutan’ın kendisine ait bir instagram hesabı var. Hayranları ve tanımak isteyenler “isiktutanatakan” ismini aramaya yazarak bilgilerine ulaşabilirler.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 22:38

YORUM EKLE