Survivor 2019 Yarışmacısı Büşra Yalçın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'ın iddialı yarışmacısı Büşra Yalçın'ın kim olduğu merak konusu oldu. Survivor Büşra Yalçın kaç yaşında, nereden katılıyor, hayatı ve daha fazlası içeriğimizde yer alıyor.

Survivor 2019 Yarışmacısı Büşra Yalçın Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

Survivor yarışmasını merak ve heyecanla takip eden milyonlarca kişi 2 Şubat 2019 günü başlayacak yeni sezonu beklemeye koyuldu. Türkiye-Yunanistan formatındaki yarışmada yarışacak isimler ortaya çıktı. Hemen hemen bütün yarışmacılar profesyonel spor kariyerine sahip ve birbirinden iddialı yarışmacılar bir arada yer alacak. Kadın yarışmacılar arasında fiziğiyle iddialı genç yarışmacı Büşra Yalçın’ın kim olduğu merak edilmeye başlandı.

Survivor 2019 Büşra Yalçın’ın Hayatı

Survivor 2019’un en iddialı kadın yarışmacılarından Büşra Yalçın 21 yaşındadır. Genç yarışmacı Tokatlı ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İlkokul döneminde voleybol sporuna ilgi duymaya başlayan Yalçın, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde Beden Eğitimi Öğretmenliği okumakta. İddialı yarışmacı, kafasına koyduğu her şeyi yapabileceğini söyleyerek Survivor’un kadın şampiyonu olmayı istediğini belirtiyor.

Hırslı ve iddialı sözleriyle dikkatleri çekmeyi başaran Büşra Yalçın’ın instagram hesabı araştırılıyordu. Genç yarışmacının Instagram hesabı için aramaya ‘’busrayalcinofficial’’ yazarak erişebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 06:37

YORUM EKLE