Survivor 2019 Yarışmacısı Ecem Onaran Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

Kısa bir süre sonra başlayacak Survivor 2019 macerasının öne çıkan isimlerinden Ecem Onaran hakkında bilgileri içeriğimizde derledik. Survivor 2019 Ecem Onaran ile ilgili merak edilenlere haberimizden erişebilirsiniz.

Survivor 2019 Yarışmacısı Ecem Onaran Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

2 Şubat Cumartesi günü başlayacak Survivor macerası için çok kısa bir süre kaldı. Reyting rekorları kıran yarışma programı Türkiye-Yunanistan formatıyla ekranlara gelecek. Acun Ilıcalı geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden yarışmacıların tanıtım fragmanını yayınladı. Açıklanan isimler arasında en çok dikkat çeken isimlerden bir tanesi de Ecem Onaran oldu. Ecem Onaran hakkındaki detaylar içeriğimizde yer almakta;

Ecem Onaran Kimdir?

Güçlü fizik görüntüsüyle dikkatleri çekmeyi başaran Onaran, Türkiye takımında yerini alacak. 29 yaşında olduğu öğrenilen Onaran, atletizmle ilgileniyor ve atletizm yıllarında Fenerbahçe’de mücadele verdi. ‘Milli duygular beni güçlendirecek’ şeklinde bir sloganla tanıtım filminde yer alan Onaran, yarışmanın en iddialı kadın yarışmacılarından olarak göze çarpıyor. Yarışmaya mental olarak hazır olduğunu söyleyen 29 yaşındaki Onaran, fiziğiyle yarışmaya ne kadar hazır olduğunu gösteriyor.

Tanıtım filminde Ecem Onaran’ın görüntülerini gören binlerce kişi yarışmacının sosyal medya hesabını araştırmaya koyuldu. Onaran’ın Instagram kullanıcı adı ‘ecem.onaranofficial’ olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 22:00

YORUM EKLE

Popüler Haberler