Survivor 2019 Yarışmacısı Hakan Kanık Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Hakan Kanık’ı Yakından Tanıyalım

Survivor 2019 bomba gibi yarışmacılarla dolu dizgin geliyor. Bu sene Türk-Yunan yarışmacıların mücadele edeceği Survivor, yeni yarışmacılarla da daha renkli olacak gibi gözüküyor. Survivor 2019'da Türk takımında yer alacak olan yarışmacı Hakan Kanık'ı yakından tanımak için haberimizi okuyabilirsiniz...

Survivor 2019 Yarışmacısı Hakan Kanık Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Hakan Kanık’ı Yakından Tanıyalım

TV 8 televizyonunda 2 Şubat Cumartesi günü 2019 yılındaki ilk programı yayınlanacak olan Survivor, bu seneki formatıyla dikkat çekiyor. Bu yıl Türk ve Yunan yarışmacılar şampiyonluk için yarışacak. Ayrıca bu yıl yarışmacılarda seyirci oylamasıyla belirlendi. Survivor’a ilk kez katılacak yarışmacılardan olan Hakan Kanık’ı daha önceden yayınlanan Masterchef programından tanıyoruz. Peki kimdir bu Hakan Kanık? Detaylar aşağıda…

Hakan Kanık’ı Daha Yakından Tanıyalım

Yeni formatıyla 2 Şubat günü 2019 yarışmasına başlayacak olan Survivor’da, bu yıl çok yeni isimlerde yarışacak. Yeni isimlerden bir tanesi de daha önceden Masterchef yarışmasından tanıdığımız Hakan Kanık. Masterchef yarışmasında yarı final öncesinde elenen Hakan Kanık henüz 19 yaşında ve bu seneki en genç yarışmacılardan. Aslen Bodrumlu olan Hakan Kanık, daha önceden fitness ile ilgilinmiş ve aynı zamanda basketbolla da ilgilenmiştir.

Kariyerinde aşçılık mesleğinde önemli adımlarla devam etmek isteyen Kanık, daha önce yaptığı açıklamalarda Survivor’a katılmayı çok arzuladığını belirtmişti. Yarışmada derece yapmadan dönmek istemediğini belirten Kanık, Youtube üzerinden yapılan oylamada yarışmaya ilk olarak katılma hakkı kazanan isim oldu. 2 Şubat’ta başlayacak yarışma için bütün hazırlıklarını tamamlayan genç yarışmacının, yaptığı açıklamalarda iddialı olduğu gözlemlendi.

Hakan Kanık Instagramda Var Mı?

Masterchef yarışmasıyla belli bir hayran kitlesine sahip olan genç yarışmacı, başarılı olmasının yanında karizmasıyla da dikkatleri çekiyor. Hakan Kanık’ın tabiki de instagram hesabı var. Genç yarışmacının Instagramdaki adı: “hakannkanik”.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 13:49

YORUM EKLE

Popüler Haberler