Survivor 2019 Yarışmacısı Hikmet Tuğsuz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasının öne çıkan ismi Hikmet Tuğsuz hangi sporlarla uğraştı, kaç yaşında, nereden geliyor gibi soruların cevaplarını haberimizin devamında derledik.

Survivor 2019 Yarışmacısı Hikmet Tuğsuz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

Uzunca bir zamandır beklenen Survivor 2019 yarışmasında yeni sezon 2 Şubat Cumartesi günü başlıyor. Reyting rekorları kıran yarışmayı takip eden milyonlarca kişi yarışmada yer alan isimlerin hayatını araştırmaya başladı. Bu sezon Türkiye-Yunanistan formatında olacak yarışmada yer alan Hikmet Tuğsuz’un kim olduğu merak ediliyor. Hikmet Tuğsuz ne iş yapıyor? Hikmet Tuğsuz kaç yaşında ve daha fazlası içeriğimizde yer alıyor.

Survivor Türkiye-Yunanistan Hikmet Tuğsuz

1987 yılında Antalya’da dünyaya gelen Tuğsuz, kısa bir süre önce aktif spor hayatına veda etmiştir. Kariyerine milli takım antrenörlüğü yaparak devam eden Tuğsuz, daha sonra şansını Avrupa Şampiyonalarında denemiştir. 8 yıl gibi uzun bir süre boyunca başka bir yarışma programı olan Decathlon’da Türkiye şampiyonluğunu elinde tutan Tuğsuz, ‘Deli Hikmet’ ismiyle biliniyor.

Hayatı boyunca hiçbir zaman yemek ayırt etmediğini anlatan Survivor yarışmacısı, aynı zamanda bir Yörük çocuğu. Kariyer hayatı boyunca sayısız başarılara imza atmayı başaran Hikmet Tuğsuz’un instagram hesabı da ortaya çıktı. Ünlü yarışmacının ismi açıklandıktan sonra pek çok kişi Hikmet Tuğsuz’un instagram hesabının olup olmadığını araştırmaya başlamıştı.

Ünlü sporcunun Instagram hesabı: hikmettugsuz

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 22:25

YORUM EKLE