Survivor 2019 Yarışmacısı Melisa Emirbayer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

Survivor 2019’un yeni formatında Türkiye tarafında yarışacak olan yarışmacıların isimleri oylama sonucu belli oldu. Oylamada yarışmaya katılma hakkı elde eden bir diğer yarışmacı ise Melisa Emirbayer.

Survivor 2019 Yarışmacısı Melisa Emirbayer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

Survivor 2019 bu yıl 2 Şubat günü yayın hayatına başlayacak. Survivor 2019’un yarışmacıları oylama sonucunda belli olur olmaz, Survivor hayranları yeni yarışmacıları tanımaya çalıştılar. Yine seyircilerin en çok merak ettiği isimler arasında yer alan Melisa Emirbayer’i daha yakından tanıyalım.

Yeni Survivor Şampiyonu Adayı Melisa Emirbayer Kimdir?

Survivor’un yeni yarışmacılarından olan Emirbayer henüz 23 yaşında ve yarışmaya İzmir’den katılıyor. Milli yüzücü olan Melisa Emirbayer, zafer elde etmenin hiçbir zaman kolay olmadığını ve kanının son damlasına kadar savaşmak için Dominik’e gittiğini söyledi. Milli yüzücünün oldukça fazla Türkiye şampiyonluğu ve dikkatlerin üzerine çekilmesini sağlayan rekorlara sahip.

Tanıtım videosunda kendisini tanıtan Melisa Emirbayer yüzme sporu ile 7 yaşından bu yana iç içe olduğunu ve yarışmanın yeni formatının kendisini heyecanlandırdığını belirtti.

Milli Yüzücünün Instagram Hesabı Var Mı?

Yeni Survivor’da Türkiye adına ter dökecek olan yarışmacılardan olan Melisa Demirbayer’in kendisine ait bir Instagram hesabı var. Emirbayer’in Instagramdaki ismi “melisaemirbayerofficial” olarak yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 22:53

YORUM EKLE