Survivor 2019 Yarışmacısı Sude Burcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programı Survivor 2019'da Türkiye takımında yarışacak Sude Burcu'nun hayatı, spor kariyeri ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

Survivor 2019 Yarışmacısı Sude Burcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

Tv8'in en sevilen programlarından Survivor 2019'un yeni sezon ‘Türkiye-Yunanistan’ Şubat ayında başlıyor. Survivor kadrosu içerisinde bulunan yarışmacılardan birisi ise Sude Burcu.

Sude Burcu Kimdir?

Genç yarışmacı 1997 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Spora ilgisi olan güzel yarışmacı aynı zamanda milli tekvandocu ve son 2 senede Türkiye tekvando şampiyonu olma başarısı gösterdi. Tv8'de Survivor 2019 fragmanında kendisini tanıtan Burcu, Balkan şampiyonluğu ve kulüpler Avrupa üçüncülüğü kazandığını ve pek çok kez Türkiye milli takımı adına yarışarak başarılar elde ettiğini söyledi.

Çocukluğundan beri spora ilgi duyduğunu belirten yarışmacı sakin bir yaşam tarzı olduğunu idman ve eğitim hayatı arasında mütevazı bir hayat sürdüğünü dile getirdi. Survivor'ı çocukluğundan beri izlediğini  dile getiren Sude Burcu, hayatında böyle bir tecrübenin olmasını istediği için yarışmaya başvurduğunu ifade etti.

Aynı zamanda tekvandocu olmasının kendisini mücadeleye hazırladığını fakat esas mücadelenin yarışmada olacağını söyleyen Sude Burcu azimli, kararlı ve hırslı olarak tanıtıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:51

YORUM EKLE