Survivor Ne Zaman Başlayacak? Survivor 2019 Türkiye Kadrosu Belli Oldu!

Her yıl yayınlandığı dönemlerde reytinglerde başa oynayan Survivor programı 2019 yayın tarihi kararlaştırıldı. Peki tv8 Survivor ne zaman yayına başlayacak ve 2019 Türkiye kadrosunda kimler var? netlik kazanan detaylar haberimizin devamında...

Survivor Ne Zaman Başlayacak? Survivor 2019 Türkiye Kadrosu Belli Oldu!

Survivor’ın merakla beklenen başlangıç tarihi Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Büyük bir beklenti içerisinde olan Survivor hayranları yeni yarışmacıların kimler olacağının cevabını da bekliyor. Acun Ilıcalı kesin olarak yarışacak yeni yarışmacılardan sadece birinin ismini verdi. Survivor’ın bu yıl ki formatında Türkiye’de ve Yunanistan’daki yarışmacılar yarışacak. Ayrıca Türkiye adına yarışacak kişileri seyirciler oy vererek belirleyecek. Survivor 2019 hakkında merak edilenler ve cevapları aşağıda yer almaktadır.

İki ülke arasındaki rekabet bu sefer Survivor’a taşınmış durumda. Survivor yarışmasının geçtiğimiz yıllarında yine Türkiye ve Yunanistan yarışmacıları yarışmış, şampiyon Türk yarışmacılar arasından çıkmıştı. 2018 yılında Ünlüler-Gönüllüler olarak yarışılmış ve şampiyonluğu Gönüllü yarışmacılarından olan Adem Kılıçcı kazanmıştı. Peki Survivor’ın başlangıç tarihi ne ve yarışmacı adayları kimler?

Survivor 2019 İçin Bekleyiş Sürüyor

Survivor yarışması 2 Şubat 2019’da ekranlara gelecek ve TV8’de yayınlanacak.

Hangi Yarışmacılar Oylanacak?

Asil Cengiz,

Atakan Işıktutan,

Azim Kaan Güvenilir,

Buse Akar,

Yağız Erdoğan,

Büşra Yalçın,

Seda Ocak,

Ecem Onaran,

Özgür Özdemir,

Emin Günenç,

Okay Köksal,

Emre Durak,

Müzeyyen Seren Bayülken,

Erdem Ekşioğlu,

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 05:30

YORUM EKLE