Survivor Yarışmacısı Kader Karakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

2019 Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında Türkiye takımında yer alacak olan Kader Karakaya kimdir? Kader karakaya'nın hayatı ile ilgili detayları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Survivor Yarışmacısı Kader Karakaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Yakından Tanıyalım!

Survivor Yarışmacısı Kader Karakaya Kimdir?

2019 Senesi Türkiye Yunanistan Survivor yarışmasında yarışmacı olan Kader Karakaya kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmacısı Kader Karakaya’nın kim olduğu programın izleyicileri tarafında büyük bir merak konusu. Fiziği ile gözleri üstüne çeken Kader Karakaya hakkında ayrıntılı bilgileri siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz. Kader Karakaya kimdir? Kader Karakaya kaç yaşındadır ve hangi sporlarla ilgilenmektedir?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan konseptinde, Türkiye takımında yerini alacak olan Kader Karakaya 22 yaşında. Kader’in yarışmaya katılırken kullandığı sloganı ‘‘Takımın bana ihtiyacı var’’ olarak belirlemiş. Fenerbahçe Spor Okullarında Futbol Eğitmenliği yapan Kader Karakaya’nın memleketi Bursa. Survivor yarışmasının kendinde heyecan duyguları ortaya çıkardığını ifade eden iddialı yarışmacı Türkiye takımının kendisine ihtiyaç duyduğunu söylüyor.

Acun Medya Grubunun patronu Acun Ilıcalı tarafından gösterime giren tanıtım fragmanında kendi hayatı hakkında bilgiler veren Kader Karakaya spor ile 4 yaşında haşır neşir olmaya başladığını ifade etti. Küçüklüğünde Lösemi hastalığı geçirdiğini belirten Kader, zaten hayatın onun için bir hayatta kalma yarışı olduğunu söylüyor.

Ayrıca 2019 Survivor Türkiye Takımı yarışmacısı Kader Karakaya’nın instagram hesabı da survivor izleyicileri tarafından merak ediliyor. Survivor 2019 Türkiye Takımı yarışmacısı Kader Karakaya’nın instagram hesabını aşağıda sizlerle paylaştık.

“kader.krkya”

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 22:26

YORUM EKLE