Survivor Yasin ile Yunus Emre sosyal medyada gündem oldu!

Survivor 2020’de tansiyon giderek yükseliyor. Yarışmada gergin anlar yaşandı. Yunus Emre ve Yasin birbirine girdi. Survivor Yasin ve Yunus Emre sosyal medyada gündem oldu. İşte detaylar.

Survivor Yasin ile Yunus Emre sosyal medyada gündem oldu!

Ekranların fenomen yarışma programı Survivor’da sular durulmuyor. Yarışmada Barış ve Sercan’ın tartışmasının ardından gönüllüler takımından iki isim Yunus Emre ve Yasin’de birbirine girdi.

30 Mart Pazartesi günü yayınlanan 32. bölümde yine tansiyon yüksekti. Yunus Emre ve Yasin tartışmaya başladı. Tartışma giderek alevlendi ve sunucu Acun Ilıcalı müdahalede bulundu.

Tartışma gittikçe büyüdü

Yunus Emre ve Yasin ada konseyinin ardından tartışmaya başladı. Giderek yükselen tansiyonla birlikte tartışma büyüdü ve ikili birbirinin üzerine kadar yürümeye başladı. İkiliyi takım arkadaşları ayırmaya çalıştı. Tartışma oyun alanına kadar taşındı ve ünlüler takımı da ikiliyi ayırmaya çalıştı.

Tarafsız haber ve sıcak gelişmelerden mahrum kalma! Tüm haberler mobil uygulamamızla anında telefonunda! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Türkiye’de neler oluyor? Dünya basınında öne çıkan haberler neler? Tüm bunlar ve daha fazlası Haberport Instagram hesabında. Hadi takip etmeye başla! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Günün en önemli gelişmelerini öğrenmek için sen de Facebook Grubumuza Katıl! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 18:16

YORUM EKLE

Popüler Haberler