The Cure'li Coachella Festival’inde Lady Gaga Sürprizi

Lady Gaga, yeni teklisi The Cure ile Coachella Festival’inde hayranlarına sürpriz yaptı. Dünyaca ünlü festivalin açılış performansını yapan şarkıcı milyonları bir araya getirdi.

The Cure'li Coachella Festival’inde Lady Gaga Sürprizi

Her yıl gerçekleştirilen Coachella Festivali’nin bu sene açılış performansını Lady Gaga gerçekleştirdi. Festivalin açılışını Beyoncé yapacaktı ancak ikiz bebeklere hamile olması nedeniyle bu hakkını ünlü pop yıldızı Lady Gaga’ya devretti. Açılış performansının hakkından gelen Gaga, bu sene daha önce Superbowl performansı ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. Superbowl performansına stadyumun çatısında başlayan ve daha sonra sahaya atlayarak 10 dakikalık performans sergileyen sanatçı büyük sükse yapmıştı.

COACHELLA’DA SÜRPRİZ TEKLİ!

2016 Ekim ayında yeni albümü Joanne’i piyasaya süren Lady Gaga Billboard listelerinde zirveye oturmayı başarmıştı. Albümün ikinci teklisi Million Reasons’ı kısa süre sonra yayınlayan Gaga bir süre önce albümün tanıtımı için gerçekleştirilecek olan Joanne World Tour’u da ilan etmişti. Tunenin biletleri kısa sürede tükenirken sessizliğini koruyan Gaga, Coachella Festivaline damgasını vurdu. Canlı performansında yeni albümün konseptinden uzaklaşan ve özellikle eski şarkılarını seslendiren sanatçı The Cure adlı yeni teklisini de ilk defa canlı olarak seslendirdi. Hayranlarının henüz albümdeki şarkıların tanıtımı yapılmadan yeni bir tekli yayınlamasına şaşkınlığı ise gündeme geldi. The Cure kısa bir süre sonra iTunes ve Spotify üzerinden de paylaşıldı.

THE CURE'A BÜYÜK İLGİ

Spotify aracılığıyla yayınlanan yeni tekliye sanatçının hayran kitlesinden büyük ilgi geldi. Yeni albümünden 6 ay sonra ilk defa yeni bir kaydı yayınlayan şarkıcının tekli olarak albüm dışında bir seçime gitmesi ise herkesi şaşırttı. Konsept olarak da albümden sıyrılan şarkının farklı tarzı beğeni topladı. Eleştirmenler tarafından olumlu geri dönüşler alan ancak riskli bir tekli tercihi olarak görülen şarkı R&B ve Synthsizer öğeleri içeriyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2017, 19:44

YORUM EKLE