Tolga Sarıtaş ile moda tasarımcısı Zeynep Mayruk aşk iddiaları doğru mu?

Tolga Sarıtaş ile moda tasarımcısı Zeynep Mayruk arasındaki aşk iddialarında yeni bir gelişme yaşandı. Ünlü modacı Zeynep Mayruk İnstagram’ın hikaye kısmında Tolga Sarıtaş’ın fotoğrafını paylaştı.

Tolga Sarıtaş ile moda tasarımcısı Zeynep Mayruk aşk iddiaları doğru mu?

Tolga Sarıtaş İle Ünlü Modacı Arasındaki Aşk İddiaları

3 sezon boyunca ekranlarda yer Alan Söz dizisinde canlandırdığı karakterle ve oyunculuğuyla  gündemden düşmeyen Tolga Sarıtaş, dizinin finalinden sonra da gündemde olmayı başardı. Ancak bu seferki gündemin konusu biraz farklı. Yakışıklı oyuncu bu kez yeni projeleri değerlendirme aşamasında olmasına rağmen hakkında çıkan aşk iddiaları ile gündeme geldi. Peki bu iddialar ne kadar doğru? Tolga Sarıtaş gerçekten de o ünlü modacı ile aşk yaşıyor mu ? Merak edilen tüm detaylar yazımızın devamında.

Sizleri daha fazla sabırsızlandırmadan haberimize geçelim…

Tolga Sarıtaş’ın özel hayatı ile ilgili sürekli ortaya atılan iddialar vardı ancak bu seferki pek onlar gibi değil. Ünlü oyuncunun moda tasarımcısı Zeynep Mayruk ile aralarında bir ilişki olduğu iddiaları ortaya atılmış ama ortada bunu destekler bir kanıt kamuoyuna sunulmamıştı.

Ancak geçtiğimiz günlerde bu konu hakkında yeni bir gelişme yaşandı.  Ünlü modacı Zeynep Mayruk İnstagram’ın hikaye kısmında Tolga Sarıtaş’ın fotoğrafını paylaştı. Bu paylaşım ikilinin arasındaki aşk iddialarını iyice güçlendirdi ve bu bir aşk ilanı olarak kabul edildi.

Ancak Tolga Sarıtaş bu konu ile ilgili son noktayı koymuş değil. Yani bir açıklamada bulunmadı. Bakalım ilerleyen günlerde Tolga Sarıtaş konuyla ilgili ne diyecek… Bekleyip görelim

Tolga Sarıtaş’tan konu ile ilgili açıklama geldiğinde hemen siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Bizi okumaya devam edin…

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler