Toronto'dan Türkiye'ye Öpücük

Dünyaca ünlü süper star Lady Gaga, 4 Ekim'de vizyona girecek olan "A Star is Born" adlı filminin galası için Toronto Film Festivali'nde Barbaros Tapan ile röportaj gerçekleştirdi.

Toronto'dan Türkiye'ye Öpücük

Müzik dünyasına 2000'lerin son yıllarında hızlı bir giriş yaparak, dünya çapında şöhrete kavuşan Lady Gaga, katettiği yol ile Oscar'a bile ulaşabilecek seviyeye geldi. Bradley Cooper'ın yönettiği ve oyuncu olarak eşlik ettiği A Star Is Bon filminin yeni versiyonunda başrolü oynayan Lady Gaga, filminin tanıtımı için dünyayı dolaşmaya devam ediyor. Film festivallerinin başladığı sezonda tanıtımına başlanan A Star Is Bon, Venedik Film festivalinde ilk gösterimini yaparken, dün akşam ise Kanada'da gerçekleştirilen Toronto Film Festivali'nde ekranlara yansıdı. Şimdiden birçok usta yönetmen tarafından olumlu yorum toplamayı başaran filmde Lady Gaga, pop müzik sektörü ile tanışıp bir yıldıza dönüşen genç kızı canlandırıyor.

BARBAROS TAPAN'A ÖPÜCÜK

Pop müziğin kraliçesi olarak adlandırılan Lady Gaga dün Toronto Film festivali için Toronto'daydı. Kelebek Gazetesi yazarı Barbaros Tapan'da Lady Gaga ile yeni filmi ve kariyerinin gidişatı ile ilgili olarak röportaj yapmak üzere film festivaline gitti. Gaga ile bir araya gelen Tapan'ı yanağından öpen Lady Gaga, Türk hayranlarına selam çaktı. Ünlü şarkıcı 16 Eylül 2014'te artRave: the ARTPOP Ball tunesi kapsamında İstanbul'da ilk defa konser vermişti.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 15:59

YORUM EKLE