Twitter Hesabı Kapatılan Aleyna Tilki'den Sitemli Mesaj

Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin Twitter hesabı kapatıldı! Tilki bunun üzerine bir mesajda siteminin dile getirdi. İşte detaylar...

Twitter Hesabı Kapatılan Aleyna Tilki'den Sitemli Mesaj

Twitter Aleyna Tilki'yi Sildi 

Genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin Twitter hesabı kapatıldı. Genç şarkıcı bu durum için "Offf yaş 18 oldu bile ve hâlâ sorun yaşıyorum. Twitter bile yaşımla uğraşıyor, bıktım" şeklinde siteminin dile getirdi. 

Birçok kişinin kullandığı sosyal medya olan Twitter topluluk kuralları gereği 13 yaşın altındaki çocukların kullanımına izin vermiyor. 2000 yılında doğan Aleyna Tilki'nin de 13 yaşından önce Twitter kullanmaya başladığı gerekçesiyle hesabı kapatıldı.  

 

Twitter’da 261bin takipçisi bulunan Tilki’nin paylaşımlarının birçoğu silindi. Her yaptığı ile gündeme gelen genç şarkıcı bu sefer attığı tweet ile olay oldu. "Twitter kimliğimi ve 2000'li olduğumu deşifre etti. 13 yaşımdan önce Twitter kullanıp kuralları ihlal ettiğim için hesabımı kapattı. Şu an yeniden açtım hesabımı… Çoğu tweetim silindi. Offf yaş 18 oldu bile ve hâlâ sorun yaşıyorum. Twitter bile yaşımla uğraşıyor, bıktım" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 15:12

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurşen Karagöz
Nurşen Karagöz - 3 hafta Önce

Önemli olan yaş değil baş dış

mahkum yakını
mahkum yakını - 3 hafta Önce

Son umudumuz sanki bu 30 Mayıs bekleyelim inşAllah hayırlı haberler alırız