Ünlü Oyuncu Nesrin Cavadzade, 'Cemil Şov' Adlı Filmde Rol Alacak!

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade’nin yeni projesi belli oldu. Çeşitli yapımlarda gösterdiği başarılı oyunculuk performansı sayesinde adından söz ettiren Cavadzade yeni bir projeye hazırlanıyor. Nesrin Cavadzade hangi projeden yer alacak? İşte detaylar…

Ünlü Oyuncu Nesrin Cavadzade, 'Cemil Şov' Adlı Filmde Rol Alacak!

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade yer alacağı yeni projenin duyurusunu yaptı. Başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade, Cemil Şov adlı sinema filminde rol alacak. Cavadzade'ye, başrollerde Ozan Çelik, Alican Yücesoy ve Cezmi Baskın eşlik edecek.

Sarhan Projects'in yapımcılığında sinemalarda yer alacak olan Cemil Şov’un çekimlerine haziran ayında başlanacak. Yönetmen koltuğunda Barış Sarhan’ın bulunduğu filmin başrollerinde Ozan Çelik, Nesrin Cavadzade, Alican Yücesoy ve Cezmi Baskın olacak.

Bu filmde ünlü olduğu için aklını popülerlikle kaybeden bir AVM güvenlik görevlisinin başında geçen hikayelerin trajikomik bir şekilde aktarılmasını göreceğiz. Cemil Şov’un senaryosu Kültür ve Turizm Bakanlığı, İKSV Köprüde Buluşmalar, Saraybosna Film Festivali, !f ve Sundance Senaryo Lab tarafından desteklendi. Filmin ilgi görüp görmeyeceği merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 15:43

YORUM EKLE