Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı hakkında bomba iddia daha! Adnan Oktar'ın müridi çıktı

Zerrin Özer'in iki gün önce nikah masasına oturarak evlendiği eşi Murat Akıncı hakkında bomba iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Akıncı hakkında şimdi de Adnan Oktar'ın müridi olduğu iddiaları konuşuluyor.

Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı hakkında bomba iddia daha! Adnan Oktar'ın müridi çıktı

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer pazar akşamı dostlarının katıldığı sade bir nikahla Murat Akıncı dünya evine girdi. Nikahın hemen ardından Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı hakkında da ardı arkjası kıesilmeyen iddialar ortaya atıldı.

İlk olarak TV programlarına telefonla bağlanan 3 kadın, eski sevgilisi olduğunu söyledikleri Murat Akıncı'nın çeşitli zamanlarda kendilerini dolandırdığını iddialarında bulundu. "O bir servet avcısı. Zerrin hanım aşık olabilir ama o kişinin sevdiğini düşünmüyorum." diyen eski sevgilinin bu konuşmasından sonra yine bir canlı yayında telefon bağlantısı ile katılan Seda Hanım ise, Mahmut Atalay adıyla tanıştığı ve yaklaşık 1,5 sene boyunca flört ettiği Akıncı’nın kendisini 400 bin lira dolandırdığını söyledi. Seda Hanım ayrıca yurtdışına öğrenci gönderen ve eğitim konularında destek veren bir kuruluşta çalıştığı sırada kendisiyle tanıştığını ve Akıncı’nın kardeşinin okul işleri için ofislerine geldiğini de anlattı. 

Kendisini Murat Atalay olarak tanıtan fakat gerçek isminin Mahmut Atalay olduğunu iddia ederek gerçek kimliğini savcılığa başvurduktan sonra öğrendiğini söyleyen Seda Hanım, “Zerrin Hanımla evlenmeden önce üzerine ciddi bir malvarlığı yapmıştır diye düşünüyorum yaş tahtaya basmaz o” diye konuştu.

Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı ile ilgili son olarak TemizMagazin'in iddiasına göre; geçtiğimiz aylarda pek çok suçtan yakalanan Adnan Oktar'ın müridi olduğu iddia edildi.

Adnan Oktarı'ın kedicikler'i olarak bilinen müridleri harici bir de Oktar'ın 'Aslanlarım' dediği erkek müridleri bulunuyor. İşte bu kedicikler ve aslanların arasında Zerrin Özer'in eşi de Murat Akıncı'nın görüntüleri de  var. 

Son dakika şoku: Zerrin Özer'e bir şok daha! Eşi Murat Akıncı Adnan Oktar'ın...

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 14:50

YORUM EKLE

Popüler Haberler