Feyza Altun kimdir, neden çok konuşuluyor ve twitterda gündemde?

Bir zamanlar televizyonda Feminist Avukat olarak tanınan Feyza Altun Twitter'da ki paylaşımları ile gündem oldu. Vatandaşlar Feyza Altun kimdir, neden çok konuşuluyor ve Twitterda gündemde? sorularını araştırmaya başladı. İşte Feyza Altun'un gündem olmasını sağlayan o paylaşımları.

 Feyza Altun kimdir, neden çok konuşuluyor ve twitterda gündemde?

Sosyal medya ülkemizde bazı insanları yüceltirken bazı insanları yermek için sıkça kullanılan ve insanların eğlenmesine yardımcı olan platformların genel olarak karşımıza çıkmaktadır. Son günlerde sık sık Twitter gündeminde olan ve paylaşımları ile adından sıkça söz ettiren Feyza Altun’un kim olduğu ise merak edilmeye başlandı.

Feyza Altun 1897 yılında Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. Seda Akgül e Psikiyatr Dr. Ümit Yazman ile birlikte yapılan yayınlar ile adını duyurmayı başarmıştır.

Altun’un bugün Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar çok konuşuldu ve magazin gündemine bomba gibi düştü. İşte o paylaşımlar:

Türkiye’nin nabzı burada atıyor! Sıcak gelişmeler ve detayları anında telefonunda! Mobil uygulamamız burada! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Haberport artık Instagram’da! Tüm haberlerimizden anında haberdar olmak için bizi takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Facebook’u daha etkin bir şekilde kullanmak ister misin? Hemen şimdi Facebook Grubumuza Katıl, gündemde olup bitenleri kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Günün önemli başlıkları ve detayları hakkında merak ettiklerini artık Twitter’da da öğrenebilirsin! Haberport Twitter hesabını Takip Et. >>> Haberport'u Twitter'dan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 22:41

YORUM EKLE

Popüler Haberler