2019 Hangi Dizi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? Sezon Finali Yapacak Dizilerin Tarihleri Netleşiyor!

2019 senesinde izleyiciler tarafından en çok sevilen diziler sonraki sezonda da varlıklarını sürdürecekler. İzleyiciler tarafından sevilmeyen diziler ise final yaparak yayın hayatlarına son verecekler. Peki Hangi Dizi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? İzleyiciler tarafından en çok sevilen dizilerin sezon finali yapacakları tarihleri siz değerli okurlarımız ile paylaştık.

2019 Hangi Dizi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? Sezon Finali Yapacak Dizilerin Tarihleri Netleşiyor!

Hangi Dizi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Kardeş Çocukları

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Kardeş Çocukları dizisi sezon finali yapacak diziler arasında yer alıyor. Dizinin sezon finali yapacağı tarih belli olurken dizinin severleri bu duruma oldukça üzüldüler. Dizi severlerinin sonraki sezona kadar beklemeleri gerekecek...

Sırma Yanık tarafından yazılan Kardeş Çocukları dizisi 26 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanacak olan 17. Bölümü sonrasında sezon finaline gidecek.

Çukur

Çukur dizisi de sezon finaline giderek sonraki sezonda yayın hayatını sürdüreceğini açıklayan dizilerden bir tanesi. Yapılan açıklama kapsamında Pazartesi günü yayınlanacak olan 61. Bölüm dahil olmak üzere 7 bölüm sonra sezon finali yapılacağı ifade edildi.

Çarpışma

Çarpışma dizisi izleyiciler tarafından çok da tutulmayan bir dizi olarak yayınlandı bu sezonda. Bundan dolayı çarpışma dizisi bu sezon sonunda sezon finali yapmak yerine final yapacak. Böylelikle Çarpışma dizisi Show TV kapsamında sürdürdüğü yayınlarına son verecek ve izleyicilerine veda edecek. Dizinin başrol oyuncuları olan Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi ünlü kişileri sonraki sezonda farklı yapımlarda görmemiz olası…

 

Dizilerin tarihleri belli olukça sitemize eklenecektir.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 00:16

YORUM EKLE