2019 Yılı Yaz Sezonunda Başlayacak 5 Yeni Dizi ve Fragmanı

Sezon dizilerinin final yapmasının ardından yaz dizileri televizyon kanallarında olacak. 2019 yılı yaz dizilerinde pek çok iddialı yapım var. İşte 2019 yılı en iyi 5 yaz dizisinin oyuncu kadroları ve fragmanları…

2019 Yılı Yaz Sezonunda Başlayacak 5 Yeni Dizi ve Fragmanı

Mayıs ayı sonunda pek çok dizi sezon finali yapacak ve bu dizilerin yerini yaz dizileri alacak. Kanal D, ATV, Star TV, FOX TV gibi kanallarda önemli yaz dizileri ekranlarda olacak. Yaz aylarında Kanal D ekranlarında Afili Aşk, FOX TV’de Her Yerde Sen, ATV’de Canevim, Star TV’de de Benim Tatlı Yalanım gibi dizilerin yanında Erkenci Kuş dizisi de ekranlarda olacak.

Yaz Dizilerinin Oyuncu Kadrosu

Yaz aylarında önemli kanalların hemen hepsinde yaz dizileri yayında olacak. Ancak sadece Show TV’de yaz dizisi olmayacak.

Afili Aşk, Kanal D

Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Afili Aşk dizinin senaryosu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’a ait. Dizinin oyuncu kadrosuna Dağ serilerinden tanıdığımız Çağlar Ertuğrul, Aslan Ailem dizisinden hatırladığımız Burcu Özberk gibi isimler var. Dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise şunlar: Zeynep Tuğçe Bayat, Serkay Tütüncü, Yılmaz Kunt, Güzide Arslan, Uğur Uzunel, Asena Tuğal, Taner Rumeli, Benian Dönmez, Altan Erkekli, Neşe Baykent, Umutcan Utebay, Ozan Dağgez.

Afili Aşk Fragmanı

 

Her Yerde Sen, FOX TV

Yaz aylarında FOX TV’de olacak Her Yerde Sen dizisinin yönetmenliğini Ender Mıhlar yapıyor ve dizinin senaryosu da Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer’e ait.

Her Yerde Sen dizinin başrollerinde Aybüke Pusat ve Furkan Andıç var. Diğer rollerde ise Ali Yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Ali Barkın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayşe Tunaboylu, Binnur Şerbetçioğlu ve Deniz Işın yer almaktadır.

Her Yerde Sen Fragmanı

 

Canevim, ATV

Canevim dizisinin başrollerinde Aras Aydın ve Özgür Çevik yer alıyor. Ezgi Şenler, Ömrüm Nur Çamçakallı, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Bedia Ener, Münire Apaydın, Nihan Büyükağaç ve Simge Selçuk ise Canevim dizisindeki diğer oyuncular.

Canevim dizisinin yönetmenliğini Adnan Güler yapmaktadır. Dizinin senaryosu ise Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Tura tarafından kaleme alınıyor.

Canevim Fragmanı

Benim Tatlı Yalanım, Star TV

Q3 Medya tarafından çekilen Benim Tatlı Yalanım dizisi Barış Erçetin tarafından yönetiliyor. Senaryosunu Pınar Ordu’nun yazdığı Benim Tatlı Yalanım dizisinin başrollerinde, Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu yer alıyor. Dizideki diğer oyuncular işe şöyle: Lavinya Ünlüer, Aslı İnandık, Cem Zeynel Kılıç, Seda Türkmen, Sadi Celil Cengiz, Ali Yoğurtçuoğlu, Ahmet Saraçoğlu

Benim Tatlı Yalanım Fragmanı

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı.

Erkenci Kuş, Star TV

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı Erkenci Kuş dizisinin senaryosu Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak’a ait.

Erkenci Kuş dizisinin oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer alıyor: Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birant Tunca, Sevcan Yaşar, Ceren Taşçı, Cihan Ercan, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman.

Erkenci Kuş Fragman

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 19:23

YORUM EKLE

Popüler Haberler