30 Haziran 2019 Survivor final SMS oylaması sonuçları finale kalan isimler

Survivor’un 3. finalisti 30 Haziran 2019 Pazar akşamında yapılacak SMS oylaması ile belli olacak. SMS sonuçlarının açıklanmasının ardından finale kalan isimler belli olacak ve Pazartesi akşamı Survivor’un şampiyonu açıklanacak.

30 Haziran 2019 Survivor final SMS oylaması sonuçları finale kalan isimler

TV 8’in en çok izlenen programlarından Survivor’da bu akşam finale kalacak yarışmacılar belli olacak. SMS oylamasının sonucuna göre adadan gidecek yarışmacılar ve finale kalacak isimler belli olacak.

Saat 20:00’da başlayacak olan program canlı olarak yayınlanacak. SMS finaline gelinmeden önce yarı finale çıkacak isimlerin belli olacağı bir oyun oynandı. 4 yarışmacı birbirleriyle kıyasıya yarıştılar. Okay, Yusuf, Seda ve Emre arasında oynana oyunlar sonrasında, yarı finale çıkmayı garantileye isimler Okay ve Yusuf olmuştu.

Acun Ilıcalı oyun sonrasında SMS oylaması başlattı ve bu oylama sonrasında bir isim daha yarışmaya veda edecek. 3. Yarışmacının finale çıkacağı canlı yayın ise bu akşam ekranlarda olacak.

SMS sonuçları TV 8 canlı yayınında olacak. Ayrıca acunn.com ile aynı anda açıklama yapılacak.

Kimler Finale Kaldı?

Survivor’da yarı finali garantileyen isimler Okay ve Yusuf olmuştu. Bu akşam yapılacak oylama ile 3. finalist belli olacak. Ayrıca Pazartesi akşamı yapılacak bölüm ile Survivor 2019’un şampiyonu belli olacak. Heyecanın hat safhaya çıkacağı iki canlı yayın da saat 20:00’da başlayacak. Gelişmeler haber sitemizden yayınlanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 01:33

YORUM EKLE