31 Mart 2019 Pazar Diziler Var mı Yok mu? Dizilerin Yeni Bölümleri Seçim Günü Yayınlanacak mı?

31 Mart 2019 günü gerçekleşecek Mahalli İdareler Genel Seçimi Pazar günü diziler var mı yok mu? Diziler seçim günü yayınlanacak mı? Yerel seçim münasebetiyle dizilerin ekranlarda olup olmayacağı araştırılmaya başlandı. Bazı televizyon kanalları, seçim özel programı sebebiyle dizileri bir hafta sonra yayınlayacak.

31 Mart 2019 Pazar Diziler Var mı Yok mu? Dizilerin Yeni Bölümleri Seçim Günü Yayınlanacak mı?

31 Mart 2019 günü Mahalli İdareler Genel Seçimleri gerçekleşecek. Milyonlarca vatandaş, mahalle muhtarlarını, ilçe belediye başkan adaylarını ve büyükşehir belediye başkan adaylarını oylayacak. Yerel seçim mesaisi yapılacağından dolayı televizyon kanallarında hiçbir dizi yayınlanmayacak.

31 Mart 2019 Günü Diziler Var mı?

31 Mart Pazar günü seçim sebebiyle hiçbir dizi ekranlarda olmayacak. Dizinin yeni bölümleri ancak bir hafta sonra herhangi bir değişiklik olmazsa yayınlanacak. TRT 1 ekranlarında Pazar günü yayınlanan Elimi Bırakma dizisi seçim özel programı sebebiyle ekranlarda olmayacak. Dizi yeni bölümüyle 7 Nisan Pazar günü ekranlarda olacak.

Nöbet Dizisi 31 Mart 2019 Günü Yayınlanacak mı?

Show TV ekranlarında Pazar günleri yayınlanan Nöbet dizisi, yerel seçim mesaisi sebebiyle ekranlara gelmeyecek. Özel program sebebiyle 1 hafta ertelenen Nöbet dizisi 7 Nisan Pazar günü yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Savaşçı Dizisi 31 Mart 2019 Pazar Günü Var mı?

Fox TV’nin asker dizisi Savaşçı, 31 Mart Pazar günü seçim programı sebebiyle ekranlarda olmayacak. Dizi bir hafta ara verecek ve 7 Nisan Pazar günü yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Kardeş Çocukları 31 Mart 2019 Pazar Günü Var mı?

Star TV’nin sevilen dizisi Kardeş Çocukları’nın 31 Mart 2019 yerel seçim günüde yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Star TV, yerel seçim gününde özel program yapacağı için dizi bir hafta sonra ekranlara gelecek. Kardeş Çocukları yeni bölümü 7 Nisan Pazar günü Star TV ekranlarında olacak.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 00:09

YORUM EKLE

Popüler Haberler