3’te 3 Yeni sunucusu kimdir? 3’te 3 sunucusu neden değişti? Engin Altan neden ayrıldı?

TRT ekranlarının sevilen yarışma programlarından biri olan 3'te 3 yarışması büyük bir hayran kitlesine sahiptir. İzleyenlerin severek takip ettiği programın sunucu değişikliği yaşanabilir. 3'te 3 sunucusu değişti mi? 3'te 3 yarışmasını kim sunuyor? 3'te 3 yarışmasının sunucusu kimdir? İşte detaylar...

3’te 3 Yeni  sunucusu kimdir? 3’te 3 sunucusu neden değişti? Engin Altan neden ayrıldı?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesi tarafında takip edilen 3'te 3 yarışmasında değişiklikler yaşandı. Yarışmanın adı Bir Zamanlar olarak değiştirildi.

Daha önceki adıyla 3'te 3 yarışmasını, Diriliş Ertuğruş dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan sunuyordu. Programda yaşanan isim değişikliği sonrasında sunucu değişikliği de yaşandı. Bir Zamanlar programının sunucusu belli oldu.

Yaz programı olarak yayınlanacak olan Bir Zamanlar yarışmasının sunucusu Emre Altuğ oldu. Programın hayran kitlesi sosyal medya üzerinden neden değişiklik yaşandığını merak ettiklerini söylüyor. Bildiğiniz üzere Düzyatan yoğun bir çalışma dönemini geride bıraktı. Artık dinlenmek istiyor. Bu yüzden değişti.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN KIŞIN SUNACAK MI?

Bu konuda henüz bir netlik yok. Anlaşma da yapılmadı. Eğer Emre Altuğ reyting oranlarını artırırsa değişiklik yaşanacağını sanmıyorum ama reytingler azalırsa değişiklik olabilir. Yeniden Engin Altan Düzyatan sunabilir.

BİR ZAMANLAR YARIŞMASININ SUNUCUSU EMRE ALTUĞ

Çağla Şikel ile yedi sene evli kalarak geçtiğimiz aylarda boşanan Emre Altuğ, 1970 yılında dünyaya geldi. Annesi ev hanımı olan ve babası diş hekimi olan Altuğ, İstanbul Levent'te dünyaya geldi. Liseden sonra İstanbul Devlet Konservatuvarına Tiyatro öğrencisi olarak yazıldı. Henüz 20 yaşında Haldun Dormen tiyatrosunda önemli işlere imzasını attı. Aynı zamanda Sezen Aksu, Nilüfer, Sertab Erener, Levent Yüksel gibi ünlü sanatçıların vokalistliğini yaptı.

Daha sonra müzik sektörüne giren Altuğ, ilk albümünü 28 yaşında çıkardı. Topkapı Müzik ile de imzaları atan sanatçı iki yıllık bir çalışma sonunda Türkiye’yi sarsan İbret-i Alem albümünü tamamladı. Çizgisini hiç bozmayan Altuğ, insanlığa da değer vermektedir. Ayrıca Emre Altuğ, Türkiye’de ilk defa Şınak ve Silopi’de konser veren sanatçı ünvanına sahiptir.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 00:57

YORUM EKLE
YORUMLAR
merve  kaynak
merve kaynak - 12 ay Önce

emre altuğnun sunucağına çok sevindim


Popüler Haberler