7.Koğuştaki Mucize filmi vizyon tarihi belli oldu! Aras Bulut İynemli'nin yeni filmi 7.Koğuştaki Mucize fragmanı rekora koşuyor

Bu yılın en çok merak edilen yapımlarından olan 7. Koğuştaki Mucize filminin vizyon tarihi belli oldu. Başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize filminin fragmanı rekora koşuyor. 7. Koğuştaki Mucize filminin fragmanı daha şimdiden milyonlarca kişi tarafından izlendi.

7.Koğuştaki Mucize filmi vizyon tarihi belli oldu! Aras Bulut İynemli'nin yeni filmi  7.Koğuştaki Mucize fragmanı rekora koşuyor

Başrolüne Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize filminin vizyon tarihi için meraklı bekleyiş sürüyor. Güney Kore yapımı “Miracle in Cell No.7” adlı filmin Türkiye uyarlaması olan 7. Koğuştaki Mucize filminin galası 8 Ekim Salı günü yapıldı.

7. Koğuştaki Mucize Fragmanı

7. Koğuştaki Mucize Ne Zaman Gösterime Girecek?

7. Koğuştaki Mucize filmi 11 Ekim Cuma günü sinemalarda gösterime girecek.

7. Koğuştaki Mucize Filminin Konusu Ne?

Filmde 7 yaşındaki kızıyla aynı zekaya sahip olan bir babanın adalet arayışı anlatılmaktadır. Baba ile kızın hüzünlü hikayesi, izleyenlerin kalbine dokunacak.

Oyuncu Kadrosu

7. Koğuştaki Mucize filminin başrolünde Çukur dizisinin sevilen ismi, Aras Bulut İynemli yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda, Nisa Sofiya Aksongur, İlker Aksum, Mesut Akusta, Yıldıray Şahinler, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Deniz Baysal, Deniz Celiloğlu ve Celile Toyon gibi oyuncular yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 18:55

YORUM EKLE

Popüler Haberler