91. Oscar Ödül Töreni beIN Movies Oscars izle! beIN Movies Oscars Kanalında En İyi Film Ödülü Sahibini Buluyor!

Bu gece Türkiye saati ile 03:00’te başlayacak olan 91. Oscar Ödülleri, ABC Online ya da Digiturk’te beIN Movies Oscars kanalı aralığı ile yayınlanacaktır. 91. Oscar Ödül Töreni için nefesler tutuldu… beIN Movies Oscars kanalında yayınlanacak ödül töreninde "En İyi Film", "En İyi Kadın Oyuncu", "En iyi Yönetmen", "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu"lar ödüllerine kavuşacak!

91. Oscar Ödül Töreni beIN Movies Oscars izle! beIN Movies Oscars Kanalında En İyi Film Ödülü Sahibini Buluyor!

Bu gece Türkiye saati ile 03:00’te başlayacak olan 91. Akademi Ödülleri için nefesler tutuldu. Digitürk’te yer alan beIN Movies Oscars kanalı üzerinden ya da ABC Online aracılığı ile yayınlacak olan tören ilgiyi üzerine çekecek.

Oscar olarak da bilinen Akademi Ödülleri 225 ülkede canlı olarak yayınlacak. Beyaz perdenin en prestijli ödül töreni olan Oscar töreninde bu akşam ödüller sahiplerini bulacak.

Adam Lambert ve Queen’in açılışını yapacağı tören, ünlü oyuncuların, yapımcıların, yönetmenlerin kırmızı halıda boy göstermesi ile başlayacak. Hakkında çok konuşulan ödül töreni bu yıl 91. Kez gerçekleştirilecek.

"En İyi Film",  "En İyi Kadın Oyuncu", "En iyi Yönetmen", "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" dallarının da aralarında bulunduğu Netflix filmi Roma ve Sarayın Gözdesi 10 dalda aday oldu. Black Panther filmi 7 dalda Oscar’a aday olurken, A Star Is Bon ve Vice filmleri ise 8 dalda aday oldu.

Süper kahraman filmi olarak ilk kez En İyi Film dalında aday gösterilen Black Panther filmi törende çok konuşulacak.

24 Şubat tarihinde 91. Oscar Ödülleri, Digitürk Bein HD 1 kanalında canlı yayınlanacak olan ödül töreninde sahiplerini bulacak. Saat 04:00’a kadar devam edecek olan törende kırmızı halı geçidinin başlama saati 03:00 olarak açıklandı.

Digitürk play abonesi iseniz izlemek için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 01:18

YORUM EKLE

Popüler Haberler