Afili Aşk Buse Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Hira Su Yıldız Hakkında Bilgiler

Afili Aşk dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yaz sezonun en iddialı dizilerinden biri olan Afili Aşk'ta Rıza'nın kızı Buse karakterine hayat verecek minik oyuncu kimdir sorusu merakla araştırılıyor. 5 yaşındaki minik oyuncunun daha önce rol aldığı yapımlar ve daha fazlası içeriğimizde yer almaktadır.

Afili Aşk Buse Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Hira Su Yıldız Hakkında Bilgiler

12 Haziran Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak Afili Aşk dizisi uzunca bir süredir tanıtımlarını ekranda döndürmeye başladı. Yaz ayının en iddialı dizilerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkan Afili Aşk dizisi, oyuncu kadrosu ile de büyük bir sirkülasyon yakalamayı başardı. Dizi oyuncuları arasında yer alan Buse karakterine hayat verecek ismin kim olduğu merak konusu oldu.

Buse Karakteri Detayları

Afili Aşk dizisinde Rıza karakterinin kızı Buse, yaşı sebebiyle okula gitmeyen ve hazır cevap bir karakterdir. İnsanların söylemeye çekindiği bir çok olayı çekinmeden söyleyebilen korkusuz bir çocuk olan Buse, babasının sinirli yapısının altında büyük bir yumuşaklık olduğunun da farkındadır. Buse karakterine hayat veren isim minik oyuncu Hira Su Yıldız’dır.

Hira Su Yıldız Kimdir?

Son zamanlarda birçok dizide rol almış minik oyuncu Hira Su Yıldız, Hercai dizisinde hayat verdiği Gül Hanım karakteriyle büyük bir ün kazanmıştır. 5 yaşındaki minik oyuncu, ilk kez Vurgun dizisinde Eylül karakterine hayat vererek kameraların karşısına geçmiş ve daha sonra birçok dizide rol almaya başlamıştır. Gelecek yıl 1. sınıf öğrencisi olarak Yıldız, şimdilerde Afili Aşk dizisinde Buse karakterine hayat verecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2019, 04:09

YORUM EKLE

Popüler Haberler