Afili Aşk Ceyda Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Zeynep Tuğçe Bayat Hakkında Bilgiler

Kanal D ‘nin yeni dizisi Afili Aşk’ta Ceyda karakterini Zeynep Tuğçe Bayat canlandıracak.Güzel oyuncunun oyunculuk çocukluk hayalidir. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra reklam filmlerinde rol almıştır. Daha sonra da Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girmiştir. Bir çok projede yer almıştır.

Afili Aşk Ceyda Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Zeynep Tuğçe Bayat Hakkında Bilgiler

Afili Aşk Ceyda Kimdir ?

Kanal D ‘nin yeni dizisi Afili Aşk’ta Ceyda karakterine hayat veren oyuncu kimdir ? Oyuncuyla ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde.

Afili Aşk dizisinde Ceyda karakterini Zeynep Tuğçe Bayat canlandıracak. Ceyda dizide Kerem isminde bir erkeğe aşıktı ancak Kerem Ayşe ile evlenir. Ceyda bu ikilinin arasını bozmaya çalışacaktır.

Peki Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir ?

1990 yılında Mersin’de doğmuştur. Güzel oyuncu 165 boyundadır. Oyunculuk çocukluk hayalidir ancak okul hayatında başarılı olan güzel oyuncu oyunculuğu yan sanat dalı olarak görmüştür. Zeynep Tuğçe Bayat’ın sevgilisi hakkında kesin bir bilgi edinemesek de Cansel Elçin ile birlikte olduğu dedikoduları etrafta dolaşmakta.

Zeynep Tuğçe Bayat Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Okul yıllarında Emre Kınay’ın asistanlığını yapmıştır. Okulu bittikten sonra da reklam filmlerinde rol almıştır. Daha sonra da oyunculuk eğitimi için Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girmiştir.

Rol Aldığı Projeler

Şansını Seveyim

Arka Sıradakiler

Gönülçelen

Yıldız Masalı

Ah Neriman

Çilek Kokusu

Seviyor Sevmiyor

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 22:48

YORUM EKLE

Popüler Haberler