Afili Aşk Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Afilli Aşk Oyuncuları Kimlerdir?

Kanal D ekranlarında yaz aylarında Afilli Aşk dizisi ekranlarda olacak. Yaza damga vurması beklenen Afilli Aşk dizisinin ne zaman başlayacağı ve dizideki oyuncuların kimler olduğu merak ediliyor. AFilli Aşk dizisinin Haziran ayında yayın hayatına başlaması bekleniyor ve dizinin oyuncu kadrosunda pek çok önemli isim yer alıyor.

Afili Aşk Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Afilli Aşk Oyuncuları Kimlerdir?

Sezon dizilerinin bu sezonu kapatmasıyla birlikte yaz dizileri ekranlarda olacak. Yaz aylarında Kanal D ekranlarında iddialı bir dizi yayınlanacak. Kanal D’de yaz aylarında yayınlanacak olan Afilli Aşk dizisinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Afilli Aşk dizisinin başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul yer alacak.

Afilli Aşk Dizisinin Konusu

Yaz aylarında ekranlarda olacak olan Afilli Aşk dizisinde başrol oyuncusu Burcu Özberk’in canlandırdığı Ayşe Yılmaz’ın başından geçenler anlatılacak. Ayşe Yılmaz zor bir hayat geçirirken Kerem ile evlenir ve hayatı tamamıyla değişir.

Afilli Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde Burcu Özberk (Ayşe Yılmaz) ve Çağlar Ertuğrul (Kerem Yiğiter) yer alacak. Dizideki diğer oyuncular ve bu oyuncuların canlandıracağı karakterler ise şunlardır: Altan Erkekli (Muhsin Yiğiter), Asena Tuğal (Hülya), Yılmaz Kunt (Berk), Taner Rumeli (Rıza), Uğur Uzunel (Erkut), Benian Dönmez (Melehat), Serkay Tütüncü (Sertaç Çekerek), Güzide Arslan (Gonca Durmaz), Neşe Baykent (Yelda Yiğiter), Zeynep Tuğçe Bayat (Ayça), Umutcan Ütebay (Sabri) Ozan Dağgez (Samet).

Haziran ayı itibariyle ekranlara gelmesi beklenen Afilli Aşk dizisinin senaryosu Barış Erdoğan ile İlker Arslan’a ait. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli yer alıyor.

Burcu Özberk Kimdir?

Ekranların sevilen yüzü Burcu Özberk, 12 Aralık 1989 tarihinde Eskişehir’de dünyaya geldi. 29 yaşındaki güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu.

2015 yılında Güneşin Kızları dizisinde canlandırdığı Nazlı Yılmaz karakteri ile ilgileri üzerine toplamayı başardı. Burcu Özberk’in rol aldığı diziler ise şunlardır:

- Güneşin Kızları

- Muhteşem Yüzyıl

- Şahane Damat

- Badem Şekeri

- Badem Şekeri 2

- Badem Şekeri 3

- Aslan Ailem

- Direniş Karatay

Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Çağlar Ertuğrul genç yaşlarda oynadığı dizi ve filmlerle adından söz ettirmeyi başardı. 5 Kasım 1987 yılında İzmir’de doğan Çağlar Ertuğrul, Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

Çağlar Ertuğrul’un rol aldığı diziler şunlardır:

- Benim İçin Üzülme,

- Medcezir,

- Beyaz Karanfil,

- Kurt Seyit ve Şura,  

- Boynu Bükükler,

- Fazilet Hanım ve Kızları.

Çağlar Ertuğrul’un rol aldığı filmler ise şunlardır:

- Dağ,

- Dağ 2,

- Bana Masal Anlatma,

- Biz Size Döneriz.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 16:37

YORUM EKLE

Popüler Haberler