Afili Aşk Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün? Afilli Aşk Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor?

Tanıtımı kısa sürede 5 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Afili Aşk yeni bölüm hangi gün, hangi kanalda ve tekrarı ne zaman? En iddialı yaz dizilerinden birisi olarak bir imaj çizen Afili Aşk ile ilgili merak edilenler.

Afili Aşk Dizisi Yeni Bölüm Hangi Gün? Afilli Aşk Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor?

Kanal D ekranlarının iddialı yeni yaz dizisi olarak ekranlara gelmeye hazırlanan Afili Aşk dizisinin tanıtım filmi dönmeye başladı. Dizi henüz yayınlanmamış olmasına karşın dizi müziği çok kısa bir süre içerisinde 5 milyondan daha fazla kişiye ulaşmayı başardı. Dizinin ana karakterlerinden Ayşe’ye Burcu Özberk, Kerem’e ise Çağlar Ertuğrul hayat verecek.

Afili Aşk Hangi Gün Yayınlanacak?

Renkli bir senaryoya sahip dizide iki ismin şans eseri yollarının kesişmesi ve ikilinin yaşayacağı renkli günler romantik bir anlatımla ekranlarda olacak. Dizinin hangi gün ekranlarda olacağı henüz bilinmemesine karşın hafta sonu yayınlanma ihtimalinin olmadığı ve en muhtemel günün Perşembe olduğu belirtiliyor. Dizinin tekrar bölümünün ise gündüz kuşağında magazin programları sonrasında yayınlanacağı konuşulmakta. Tekrar bölümlerine aynı zamanda Kanal D resmi web sayfasından da erişim sağlanabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 16:44

YORUM EKLE

Popüler Haberler