Afili Aşk dizisi yeni sezonda yayınlanmaya devam edecek mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Afili Aşk dizisinin yeni sezonda da yayınlanmaya devam edip etmeyeceği izleyicileri tarafından merak ediliyor. Peki Afili Aşk Dizisi Yeni Sezonda da Devam Edecek mi? İşte Afili Aşk dizisi hakkındaki ayrıntılar ve daha fazlası…

Afili Aşk dizisi yeni sezonda yayınlanmaya devam edecek mi?

Afili Aşk Dizisi Yeni Sezonda da Devam Edecek mi?

Afili Aşk dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan bir dizi olarak karşımıza çıkmaktadır. Dizide Kerem ile Ayşe’nin hikayesi ekranlara gelmektedir. Kerem Yiğiter adlı karaktere hayat veren Çağlar Ertuğrul, yakışıklılığı ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bir o kadar da çapkın olan karakterimiz zengin bir tekstil şirketinin sahibi olan Muhsin Yiğiter’in oğludur. Baba ve oğul arasındaki şirket meselelerinin konu edinilmesinin yanı sıra Kerem’in aşk hayatı daha baskın olarak görülmektedir.

Ayşe karakteri ise abileri tarafından zengin biriyle evlendirilmeye çalışılmaktadır. Abileri ile arasında yaşadıkları sonrasında iki karakterin yolu bir şekilde kesişir ve Ayşe ile Kerem kolay kolay içinde çıkılmayacak bir duruma düşerler.

ARC Film tarafından ortaya konan dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli üstlenmekte. Afili Aşk dizisinin senaryosunu ise Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu birlikte yazıyorlar.

Dizinin ilk hafta yayınlanan bölümünde elde ettiği reyting skorunun 5.25 seviyesinde olduğu belirtilmiş durumda. Bu skor ile günün ikinci sırasına yerleşen dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğini söylemek için henüz çok erken. Şu an için reyting değerleri iyi giden dizinin tüm sezonu bu şekilde geçirmesi durumda sonraki sezonda da yayınlanması söz konusu olabilir. Ancak yaz sezonunun başında sonraki sezon için bir şey söylenmesi mümkün olmamaktadır.

Şu an için yayınlandığı günde çok dişli bir rakibinin olmamasının bu reyting değerlerini elde etmesinde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Ancak dizinin yeni sezona taşınması sonrasında da bu günde yayınlanması halinde bir takım sorunlar yaşayabileceğini öngörebiliriz. Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş gibi dizilerle karşı karşıya kalacak dizinin ne kadar şansı olur bilinmez…

Bu bağlamda dizinin yeni sezona taşınması halinde yayınlanma gününde değişiklik yapması büyük bir olasılık olarak karşımıza çıkmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 22:25

YORUM EKLE

Popüler Haberler