Afili Aşk Fulya kimdir? Gerçek adı nedir? Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen hakkında bilgiler

Her Çarşamba saaat 20.00'da Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Afilli Aşk'a sürpriz bir isim katıldı. Dizide Fulya karakterine hayat verecek olan oyuncu kim. Dizide Fulya karakteri nasıl olacak. Dizinin yeni oyuncusu Kısmetse Olur Didem Delen. Olaylı bölümleri ve kavgalarıyla dönemin sevilen programı Kısmetse Olur Didem Delen kimdir.

Afili Aşk Fulya kimdir? Gerçek adı nedir? Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen hakkında bilgiler

İlk bölümü 12 Haziran Çarşamba günü yayınlanan Afilli Aşk dizisi, iki kabadayı abi tarafından istemediği biriyle evlendirilmek zorunda bırakılan Ayşe’nin sevdiği adam olan Berk’e ulaşmaya çalışmasını eğlenceli bir şekilde konu alıyor. Yayınlandığı ilk andan beri eğlenceli konusuyla izleyicileri Kanal D ekranlarına bağlayan Afilli Aşk dizisinde heyecanlı bir gelişme oldu. Başrollerini Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özbek’in paylaştığı diziye sürpriz bir isim katıldı. Diziye yeni katılan isim kim? Hangi karaktere hayat verecek?

Dizinin bu haftaki bölümüne Kısmetse Olur programından tanıdığımız Didem Delen katılacak. Olaylı ilişkileriyle, kavgalarıyla yayınlandığı döneme damgasını vuran program Kısmetse Olur Didem, Afilli Aşk’ta. Dizide Fulya karakteri ile göreceğimiz Didem, olaylar yaratacak. Dizide Kerem ile iş anlaşması yapacak olan güzel oyuncu Ayşe ile Kerem’in arasına girmeye çalışacak. Güçlü, güzel ve sinsi bir karakter olan Fulya, Ayşe tarafından kıskançlıkla karşılanacak. Dizinin yeni bölümleri her hafta Çarşamba günü saat 20.00’da Kanal D ekranlarında.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 14:40

YORUM EKLE