Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Dizi beğenildi mi? İzlendi mi?

Kanal D ekranlarına giriş yapmaya hazırlanan Afili Aşk dizisinin reyting sonuçları merak konusu oldu. Pek çok kişi dizi izlendi mi ve tuttu mu sorularının yanıtını aramaya başladı.

Afili Aşk reyting sonuçları nasıl? Dizi beğenildi mi? İzlendi mi?

12 Haziran Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak Afili Aşk dizisinin reyting rakamları büyük bir merak konusu oldu. Yaz sezonunun en iddialı dizilerinden olan Afili Aşk’ta; Çağatay Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Neşe Beykent, Ozan Dağgez, Asena Tuğal, Serkay Tütüncü, Benian Dönmez, Taner Rumeli, Uğur Uzunel, Güzide Arslan ve Yılmaz Kunt gibi isimler rol almakta. ARC Film Fatih Enes Ömeroğlu’nun imzasıyla ekranlarda olmaya hazırlanan dizide Serdar Gözelekli yönetmen koltuğunda oturuyor. Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu gibi başarılı isimlerin kalemiyle oluşturulan eser romantik komedi tadında olacak.

Afili Aşk Reyting Rakamları

Yaz aylarında ekranlarda olacak Afili Aşk dizisinin yayınlanacağı günde herhangi bir dizinin yer almaması büyük bir avantaj olarak görülüyor. Yalnızca yarışma programlarıyla rekabet halinde olacak Afili Aşk dizisinin en az 3 reyting alması bekleniyor. Ancak bu rakamın yeterli olmayacağı gerçeği de karşımıza çıkmakta.

Kış sezonunda Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Osman gibi yapımlar ekranlarda olacak. Dizinin izleyicileri büyük oranda ekranlara kilitlemesi gerekiyor. Yaz sezonunda komedi tadında olacak bu dizi beklentileri büyük ölçüde artırmayı başardı.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 21:10

YORUM EKLE

Popüler Haberler