Afili Aşk Volkan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Serkay Tütüncü Rol Aldığı Diziler

Yaz dizisi olarak yayınlanmaya hazırlanan Afilli Aşk dizisi izleyicilerin dikkatini çekmiş durumda. Dizide yer alan karakterlerden bir tanesi Volkan karakteri olarak görülmekte. Peki Afilli Aşk Dizisi Volkan Kimdir? İşte Volkan karakterine hayat veren kişi hakkındaki detaylar…

Afili Aşk Volkan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Serkay Tütüncü Rol Aldığı Diziler

Afilli Aşk Dizisi Volkan Kimdir?

Başrol oyuncuları olarak Çağlar Ertuğrul ile Burcu Özberk’in oynadığı Afilli Aşk Dizisi, yaz aylarında televizyon ekranlarındaki yerini alacak.

ARC Yapım tarafından ortaya konan dizi Kanal D ekranlarında her Çarşamba günü saat 20.00’da izleyicileri ile buluşacak. Dizinin ilk bölümü 12 Haziran’da yayınlanacak.

Oyuncu Kadrosu

Afilli Aşk dizisnin başrol oyuncularının Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk olduğunu söylemiştik. Bu iki ismin yanı sıra dizi kadrosunda; Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin) ve Hira Su Yıldız (Buse) gibi isimler de yer alıyor.

Dizide dikkat çeken oyunculardan bir tanesi de Volkan karakteri. Volkan Karakterini Serkay Tütüncü canlandırmaktadır.

Bilindiği gibi Serkay Tütüncü, Survivor yarışmasına katılmıştı ve yüzünü ilk olarak burada tanıtmıştı.

Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü, 1991 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Yakışıklı oyuncu kendini ilk olarak Survivor yarışması ile tanıttı ve yarışma sonrasında bazı dizilerin oyuncu kadrosu içinde yer aldı.

Serkay Tütüncü ilk olarak Kanal D’de yayınlanan İnsanlık Suçu isimli dizide Gökhan karakterini canlandırmıştı. Şimdi ise yine Kanal D ekranlarına yayınlanacak olan Afilli Aşk dizisi kadrosunda yer alıyor. Kendisine oyunculuk kariyerinde başarılar dileriz…

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 14:43

YORUM EKLE

Popüler Haberler