Ağır Romantik Filmi Oyuncuları Kimler? Oyuncu Kadrosunda Tuvana Türkay Başrolde!

Deniz Denizciler'in kaleme aldığı ve yöneteceği Ağır Romantik filmi oyuncuları kadrosu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Filmin başrol oyuncuları için Onur Tuna ve Tuvana Türkay ile anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Ağır Romantik Filmi Oyuncuları Kimler? Oyuncu Kadrosunda Tuvana Türkay Başrolde!

Yasak Elma dizisinin öne çıkan oyuncularından Onur Tuna ile Kızlarım İçin dizisinin başarılı oyuncularından Tuvana Türkay’ın başrolünü üstleneceği Ağır Romantik filmi oyuncu kadrosuna yeni isimlerin dahil olduğu öğrenildi. Deniz Denizciler’in kaleme aldığı ve yöneteceği filmin Mayıs ayında çekilmeye başlanacağı ifade ediliyor.

Ağır Romantik Oyuncu Kadrosu

Filmde Onur Tuva ve Tuvana Türkay’ın başrol oyunculuğunu üstleneceği belirtilirken, anne ve baba rollerine ise Servet Pandur ve Gazanfer Ündüz’ün canlandıracağı aktarılıyor. Onur Tuna’nın babasına hayat verecek isim ise Altan Erkekli olarak karşımıza çıkmakta.

Onur Tuna Kimdir?

1988 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen Onur Tuna, 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuş ve daha sonra Ege Üniversitesi’nde sanat ve ses eğitimi almıştır. 70’e yakın şarkıya sahip Tuna, lisede yoğun bir şekilde basketbol ile yakından ilgilenmiş, İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri almıştır. Hayat Devam Ediyor, Filinta ve Cesur Yürek gibi yapımlarda rol alan Tuna’nın ismi şimdilerde Ağır Romantik filmi ile anılıyor.

Tuvana Türkay Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Türkay, İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. Küçük yaşlardan bu yana reklam filmlerinde oynayan Türkay, oyunculuk dersleri aldıktan sonra dizi ve sinema filmlerinde rol almaya başlamıştır. Kara Para Aşk, Güvercin Uçurverdi, Oyun Bozan, Nefes Yeter ve Kızlarım İçin projelerinde başarılı bir performans yakalayan Türkay, Ağır Romantik filminin başrol oyuncularından olacak.

Gazanfer Ündüz Kimdir?

1950 yılında Adana’da dünyaya gelen Ündüz, daha önce; Koçum Benim, Güz Sancısı, Gamsız Hayat gibi projelerde rol almıştır.

Servet PandurKimdir?

1970 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ündüz, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. İçimdeki Fırtına, Yılanların Öcü, Fatmagül’ün Suçu Ne? gibi yapımlarda rol alan Ündüz, son olarak Kanatsız Kuşlar dizisinde Azime karakterine hayat vermiştir.

Altan Erkekli Kimdir?

1955 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Erkekli, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Ve Coğrafya Bölümü mezunudur. Şuana kadar onlarca tiyatro, dizi ve filmde yer alan Erkekli şimdilerde Ağır Romantik filminde rol almaya başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 03:33

YORUM EKLE