Ah Kalbim dizisi neden final yapıyor? Kanal 7 Ah kalbim ne zaman final yapacak? Dizi neden bitiyor?

Türkiye'de sevilerek izlenen Hint dizileri arasında yer alan ve bu zamana kadar yayımlananlara arasında en uzunu olan Ah Kalbim dizisi hakkında Kanal 7 ekibinden açıklama geldi. Ah Kalbim Final mi yapıyor. Ah Kalbim ne zaman bitecek ve neden bitiyor sorularını sizler için cevapladık.

Ah Kalbim dizisi neden final yapıyor? Kanal 7 Ah kalbim ne zaman final yapacak? Dizi neden bitiyor?

kumkum bhagya ile ilgili görsel sonucu

Ekim 2017’de Kanal 7’de seyircileriyle buluşan ve Hint dizisi olan Ah Kalbim’den  üzücü haber geldi.  Dizinin final yapacağı söylentileri Kanal 7 yetkilileri tarafından da tasdiklendi. Final yapacağını doğrulayan yetkililer henüz net bir tarih olmadığını ancak muhtemelen bir hafta içinde netleşeceğini söylediler.

kumkum bhagya ile ilgili görsel sonucu

Kumkum Bhagya (Ah Kalbim)

Özgün ismi Kumkum Bhagya olan dizi, Türkiye kanallarında yayımlanan en uzun Hint dizilerindendi. Hindistan’da şuan 365. Bölümü yayımlanan Ah Kalbim dizisinin bu hafta Türkiye’de 335. bölümü seyirciye sunulacak.  

Ah kalbim, bir dargın bir barışık olan Abhi Mehra ile Pragya’nın aşkını anlatıyor. Başrol oyuncuları Sriti Jha(Pragya), Shabbir Ahluwalia(Abhi), Mrunal Thakur (Bülbül), Supriya Shukla(Sarla), Daljeet Soundh(büyükanne) gibi isimlerken, dizide Abhi ve Pragya’nın Kiara adlı da bir kızları var. Ancak Hindistan’da yayımlanan dizide Kiara ölmüş ardından ikizleri dünyaya gelmiştir. Tabi iki aşık yine ayrılır ve ikizleri paylaşırlar. Aradan geçen 18 yıldan sonra kızlar büyür. Pragya’da kalan Praçi annesi gibi ahlaklı ve vicdanlı bir bireyken, Abhi’nin kızı olan Riya halası Aliya’ya benzeyerek bencil ve duygusuz yetişmiştir. İkizler aynı okulu kazanıp aynı ortama girerler ancak henüz kimsenin birbirinden haberi yoktur.  

kumkum bhagya ile ilgili görsel sonucu

Fazla uzun olan dizide bu sebepten ötürü gereksiz ya da saçma kısımlar bulunabiliyor ve bu da eleştirilmesine yol açıyor.  Birkaç yıl önce yayımlanan sahneler unutulmuştur düşüncesiyle tekrar eklenebiliyor. Doğal olarak bu da seyirciyi sıkıyor. Dizi hafta sonuna alınıp geç saate çekildikten sonra da seyircinin ilgisi azalmıştı. Şuan sıralamada 60-80 arasında yer alan dizinin reytingleri diğer Hint dizilerine göre çok daha kötü.Bu sebepten kanalın final yaptırmaya yanaştığı düşünülüyor. Muhtemelen Ah Kalbim yerine eskilerden bir Hint dizisi yayımlayacaklar.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 19:41

YORUM EKLE
YORUMLAR
manzura soriyeva
manzura soriyeva - 11 ay Önce

ban çoğ bağandım

melisa
melisa - 9 ay Önce

pono


Popüler Haberler