Ahmet Hakan Yetenek Sizsiniz'de jüri mi olacak? Acun'dan açıklamalar

Acun ılıcalı, Ahmet Hakan'a Yetenek Sizsiniz jüriliği yapmasını istediğini belirtti. Ahmet Hakan ve Acun Ilıcalı'nın yayınlanan sohbetinde geçen jürilik konusunda Acun Ilıcalı'dan açıklamalar geldi.

Ahmet Hakan Yetenek Sizsiniz'de jüri mi olacak? Acun'dan açıklamalar

Ünlü sunucu Ahmet Hakan ile Acun Ilıcalı İstanbul’da bir araya geldi. İkilinin sohbetini Orkun Ün Tv8 ekranlarında 8’de bugün programında yayınladı.

İkilinin sohbetinde bolca eğlenceli anlar yaşanırken Orkun Ün’ün Ahmet Hakan’ı nerede görmek istersiniz sorusuna Acun Ilıcalı’dan Yetenek Sizsiniz cevabı geldi. Yetenek Sizsiniz yarışmasındaki jüri koltuğundaki boşluğa Ahmet Hakan’ın oturmasını isteyen Ilıcalı bu soruya şu şekilde yanıt verdi:

"Çok net jüri olur. Yetenek Sizsiniz jürisine al 1. sıraya onu koy, çünkü tasviri çok kuvvetli hem yazarken hem sözlü de yapabiliyor. MasterChef'te aşçı olması gerekiyor."

Acun Ilıcalı’dan Ahmet Hakan’a Tavsiye

Sohbet sırasında Ahmet Hakan’a tavsiye veren Acun Ilıcalı, kendi yaptığı programlar dışında farklı programlarda da sunuculuk koltuğuna oturabileceğini tecrübeli sunucuya belirtti. Uzmanlık alanındaki programlar dışında kendisi gibi bazı programlarda olaydan bağımsız bir şekilde orada bulunması gerektiğini söyleyen Acun Ilıcalı, farklı konulardaki yorumları ile Ahmet Hakan’ın etkili olabilecek düzeyde olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 01:03

YORUM EKLE