Ailecek Şanslıyız TV8 Yarışması formatı nasıl? Yarışmaya başvuru nasıl yapılır?

Yakında TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Ailecek Şanslıyız programı hem eğlenceli hem de para kazandıran bir program olarak izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi hedefliyor. Programın duyurusunu Acun Ilıcalı Survivor finalinde yapmıştı. Programın sunuculuğunu ise kimin yapacağı merak konusuydu. İşte yarışmanın formatı, başvuru formu ve sunucusu gibi merak edilen bütün konular haberin detaylarında.

Ailecek Şanslıyız TV8 Yarışması formatı nasıl? Yarışmaya başvuru nasıl yapılır?

TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan ve sunuculuğunu Alişan’ın yapacak olduğu Ailecek Şanslıyız programı farklı formatı ve Alişan’ın etkileyici sunumuyla izleyicileri ekranlara kilitlemeyi hedefliyor. Programın duyurusunu Acun Ilıcalının sunduğu Survivor yarışmasının final gecesinde Acun Ilıcalı yaptı.  Ailecek Şanslıyız programı çekimleri temmuz ağustos aylarında yapılacak.

Programın Formatı Nasıl Olacak?

Programda aile tarafından seçilecek olan ailenin şanslı üç üyesi ailesi adına yarışacak. Yarışma içerisinde 50.000 TL ye kadar para kazanılabilecek.

Yarışmaya Nasıl Başvurulur?

Yarışmaya yarışmacı olarak başvurmak isteyenler TV8 intenet sitesinde bulunan başvurular bölümünden Ailecek Şanslıyız programına tıklayarak başvuru formunu eksiksiz doldurmalıdır. Bu formda aynı zamanda yarışmada olacak üç şanslı aile ferdinin de adının belirtilmesi gerekir.

Programın sunuculuğunu Alişan yapacak

Alişan’ın, gerçek adı Serkan Burak Tektaş ve aslen Bingöllü olan şarkıcının, programın sunuculuğunu yapacağı bildirildi. Peki, Alişan kimdir? Alişan 1976’da İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvar bölümünü 3. sınıfta terk eden ünlü şarkıcı çok küçük yaşlardan beri müzikteki yeteneklerinin öğretmenleri başta olmak üzere birçok kişi tarafından keşfedildiğini belirtti.  Müzik hayatının çok başarılı ve yoğun olmasının yanında 1998 yılında Aynalı Tahir dizisinin başrolünü oynamıştır. Daha sonra da müzik ve oyunculuk kariyerine birlikte devam etmiş aynı zamanda da sunuculuk tecrübeleri yaşamıştır. 

Daha sonra 6 Mayıs 2018 de Buse Varol ile hayatını birleştiren Alişan 13 Şubatta da babalık duygusunu tattı.  Alişan, yaptığı son röportajda da yeni bir programla ekran karşısına çıkacağını söylemişti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:07

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nur
Nur - 11 ay Önce

Aiişan iki lafı bi araya getiremiyor program Nası Sumucak

sümeyye
sümeyye - 10 ay Önce

biz katıldık sonuçlar pozitif çıktı bizi aradılar haftaya çekim var 2 hafta sonra siz izleyeceksiniz sümeyyenin ailesi diye :))))

Büşraa
Büşraa - 10 ay Önce

Diğer iki kişinin aileden olması şart mı kuzen arkadaş vs olmuyor mu ?

Dilek
Dilek - 10 ay Önce

Her şey çok güzel olacak format gibi format


Popüler Haberler