Ali ve Sevda Dizisi Sinan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Bilal Yiğit Koçak Rol Aldığı Yapımlar

Ali ve Sevda dizisi ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşmayı bekliyor. Baba Yapım tarafında ortaya konacak olan Ali ve Sevda dizisinin oyuncu kadrosu kurulmaya devam ediyor. Anlaşılan oyuncular arasında olan ve Sinan karakterini canlandıracak olan oyuncu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Ali ve Sevda Dizisi Sinan Aslında Kimdir? Ali ve Sevda dizisi Sinan karakterini Bilal Yiğit Koçak canlandıracak. İşte Bilal Yiğit Koçak hakkında bilgiler...

Ali ve Sevda Dizisi Sinan Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Bilal Yiğit Koçak Rol Aldığı Yapımlar

Ali ve Sevda Dizisi Sinan Aslında Kimdir?

ATV ekranlarında seyirciler ile buluşacak olan Ali ve Sevda dizisi oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Dizi kadrosunda yer alacağı kesinleşen karakterlerden bir tanesi de Sinan karakteri. Dizide Sinan karakterini canlandıracak olan oyuncu Bilal Yiğit Koçak olacak.

Bilal Yiğit Koçak Kimdir?

Bilal Yiğit Koçak 12 Ekim 1995 senesinde dünyaya gelmiştir ve Samsun doğumludur. 188 cm boyunda olan yakışıklı oyuncu Samsun Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Bilal Yiğit Koçak lise öğrenimi sonrasında İstanbul’a gelmiştir ve Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünü okumuştur. Bu sırada Akademi 35,5 kapsamında oyunculuk eğitimlerine devam etmiştir.

Bilal Yiğit Koçak 2017 senesinde yine ATV kanalında yayınlanan Seni Kimler Aldı dizisinde oynamıştır. Seni Kimler Aldı dizisinde Mehmet karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu, ilk kez bu yapımın içerisinde oyunculuk tecrübesi kazanmıştır. Fakat daha öncesinde deneyimlediği reklam çalışmaları da olmuştur. D-Smart, KFC gibi markaların reklam filmlerinde oynayan oyuncu sosyal medya içerisinde Vine uygulamasında da oldukça popüler olmuştur.

Son olarak kendisi Ali ve Sevda dizisinde oynayacaktır. Kendisine oyunculuk kariyerinde başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 14:14

YORUM EKLE