Ali ve Sevda Duygu Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Zeynep Elçin Hakkında Detaylar

Atv'nin yeni yaz dizisi Ali ve Sevda Duygu karakteri kimdir? Duygu karakterine hayat verecek Zeynep Elçin kimdir ve sevgilisi kim soruları merak edilmeye başlandı. Başarılı ve güzel oyuncunun boyu kilosu ve daha önce rol aldığı yapımlarla ilgili detaylar ortaya çıktı.

Ali ve Sevda Duygu Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Zeynep Elçin Hakkında Detaylar

Atv’de Mayıs ayında ekranlarda yayın hayatına başlayacağı ifade edilen Ali ve Sevda dizisi için hazırlıklar sürüyor. Yaz dizisi olarak karşımıza çıkan Ali ve Sevda dizisinin başrol oyuncusu için Kerem Cem ile anlaşmaya varıldığı belirtiliyor. Kadın başrol oyuncusu olarak ise Zeynep Elçin ile anlaşmaya varıldı. Başarılı oyuncu Zeynep Elçin bu dizi ile ilk kez bir yapımda başrol oyuncusu olacak.

Eczacı Duygu Kimdir?

Ali ve Sevda dizisinde öne çıkan karakterler arasında Eczacı Duygu yer alıyor. Ali’nin erkek kardeşi Süleyman ile ilişki yaşayacağı öğrenilen Zeynep Elçin Burak Serdar Şanal’ın partneri olacak. Şanal ise bir yapımda maya lideri olmak suretiyle kötü bir karaktere hayat veriyor. Duygu karakteri dizide, güzel ve akıllı bir eczacı olarak karşımıza çıkıyor.

Zeynep Elçin Kimdir?

1990 yılında Gaziantep’te dünyaya gelen Zeynep Elçin, güzelliğiyle dikkatleri çekmektedir. Görücü usulü olarak evlendirilmek istenirken zorluklarla başa çıkan ve İstanbul’a kaçan Elçin, İzmir’de oyunculuk eğitimleri almıştır. Elçin, Şeref Meselesi dizisinde rol alarak hayatında büyük bir aşamayı kaydeder ve daha sonra Kaderimin Yazıldığı Gün oyuncu kadrosunda yer almıştır. Uzun soluklu olarak ekranlarda olan Elçin, Savaşçı dizisinde de Yıldız karakterine hayat vermiştir.

1.68 cm uzunluğunda ve 53 kg ağırlığındaki Elçin, Umut Özcan ile sevgilidir.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 04:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler