Annemin Yarası filmi nerede çekildi? filmin konusu ne, oyuncuları kimler?

Annemin Yarası filmi 11 Mart 2016 tarihinde vizyona girdi. Annemin Yarası filmi nerede çekildi? Annemin Yarası filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Annemin Yarası filminde Ozan Güven ve Meryem Üzerli gibi ünlü isimler rol almaktadır.

Annemin Yarası filmi nerede çekildi? filmin konusu ne, oyuncuları kimler?

Başrollerinde pek çok ünlü ismin yer aldığı Annemin Yarası filmi 11 Mart 2016’da beyazperdeye aktarılmıştı.

Annemin Yarası filminin başrollerinde ünlü oyunculardan Ozan Güven, Meryem Üzerli, Bıra Akkaş, Belçim Bilgin ve Okan Yalabık bulunuyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan film, usta oyuncuların da etkisiyle daha da iç burkan bir hal alıyor.

Annemin Yarası Filmi Nerede Çekildi?

Annemin Yarası filminin çekimleri, filmin konusuyla bağlantılı bir şekilde Türkiye, Makedonya, Bosna Hersek, Hırvatistan ve Sırbistan’da çekildi. Filmde farklı yörelerin izleri seyirciyle buluşuyor.

Annemin Yarası Filminin Konusu

Yugoslavya’da iç savaş ve Sırp çatışmalarının arasında Balkanlarda geçen hikayede 18 yaşına geldiğinde ailesini bulmak için elinde bir adres ile yetimhaneden ayrılıp yola çıkan Salih (Bora Akkaş), bir çiftlikte işe başlar. Çiftliğin sahibi olan Borislav (Ozan Güven) ve Marija (Meryem Uzerli) Salih’le iyi geçinirler ve ona bir aileden biriymiş gibi davranırlar. Ancak Salih’in ailesini ararken ortaya çıkan sırlar Salih’i ve çevresindeki insanları sıkıntıya sokacaktır.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:07

YORUM EKLE