Araplar İstanbullu Gelin'i Beyrutlu Gelin’in olarak uyarladı

3 sezondur Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluşan İstanbullu Gelin dizisi geçen hafta yayınlanan 87. Bölümüyle birlikte final yapmıştı. Şimdi ise İstanbullu Gelin Dizisinin Arap Versiyonu Çıktı! İşte dizi hakkındaki detaylar…

Araplar İstanbullu Gelin'i Beyrutlu Gelin’in olarak uyarladı

İstanbullu Gelin Dizisinin Arap Versiyonu Çıktı!

Star TV kanalında 3 sezondur yayınlanmış olan İstanbullu Gelin dizisi, yayınlanan 87. Bölümü ile birlikte ekranlara veda etmişti. Şimdilerde ise İstanbullu Gelin dizisinin ülke sınırları dışına çıkacağı açıklandı.

Arapların Türk dizilerini çokça beğendikleri şimdiye kadar bilinen bir gerçek olarak karşımıza çıkmakta. İstanbullu Gelin dizisi de Arapların o kadar çok hoşuna gitmiş ki, diziyi kendilerine uyarlayarak Beyrutlu Gelin isminde yeni bir yapım ortaya koyuyorlar.

Beyrutlu Gelin dizisi için hazırlıklar çoktan başlatılmış durumda. Dizinin başrolleri Faruk ve Süreyya’da ortaya çıktı.

Dizinin yönetmen koltuğunda Sen Anlat Karadeniz dizisinin ilk sezonunda yönetmenlik yapan ve geçen sezonun arasında Osman Sınav ile bir gerginlik yaşayarak işi bırakan Emre Karabuşak oturuyor.

Beyrutlu Gelin dizisini çekecek olan ekibin tümü Türk çalışanlardan meydana geliyor. Ancak dizinin oyuncuları Ortadoğulu olarak seçilmişler.

Beyrutlu Gelin dizisinin Eylül ayı itibariyle Arap televizyonlarında yayınlanması bekleniyor. Bu sırada dizinin ilk tanıtım videosu da intenet üzerinde dolaşmaya başladı bile.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 17:53

YORUM EKLE

Popüler Haberler