Arda Ayten kimdir? Kim milyoner olmak ister 1 milyonluk soru ne zaman sorulacak?

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon TL'lik soruyu açtırmayı başaran Arda Ayten kimdir? 19 yaşındaki yarışmacı kısa süre içerisinde sosyal medya gündemine otururken binlerce kişi 1 milyonluk soru ne zaman sorulacak sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Arda Ayten kimdir? Kim milyoner olmak ister 1 milyonluk soru ne zaman sorulacak?

Murat Yıldırım’ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 29 Haziran Cumartesi günü tarihi anlar yaşandı. 19 yaşındaki yarışmacı Arda Ayten, 12. yani 1 milyon TL değerindeki soruya kadar ulaşmayı başardı. Ayten’e ilişkin bilgiler merakla araştırılmaktayken, yarışmacının programda sergilediği tavırlarda sosyal medyada büyük bir beğeni topladı.

Arda Ayten Kimdir?

19 yaşındaki Arda Ayten, Kahramanmaraş Tıp Fakültesi’nde öğrencidir ve annesiyle birlikte yaşıyor. Çok fazla masraflı bir öğrenci olmadığını, en fazla kitaplar için masraf yaptığını söyleyen Ayten, bir yılda yaklaşık 135 kitap okuduğunu belirtti. 1 milyon TL’lik sorunun görüleceği sırada yarışmanın süresi tamamlandı ve 1 milyon TL’lik soru yarışmanın bir sonraki bölümünde sorulacak. 19 yaşında olmasına karşın 4 kitap yazan Ayten’in en büyük hayaliyse okudukları kitapları kendi dillerinde de okumak.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 15:18

YORUM EKLE

Popüler Haberler