Arka Sokaklar Aylin Dizide Neden Yok ? Özlem Çınar Arka Sokaklardan Ayrıldı mı?

Kanal D ekranlarında 13 sezondur yayın hayatına devam eden Arka Sokaklar dizisinde Aylin dizide neden yok ve Özlem Çınar Arka Sokaklardan ayrıldı mı konularında binlerce kişi araştırma yapmaya başladı. Özlem Çınar'ın yapımcıyla anlaşmaya varamadığı ve bundan dolayı diziden ayrılma kararı aldığı iddia edildi.

Arka Sokaklar Aylin Dizide Neden Yok ? Özlem Çınar Arka Sokaklardan Ayrıldı mı?

Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar’da 13 sezondur Aylin karakterine hayat veren Özlem Çınar hakkında flaş bir ayrılık iddiası konuşulmaya başlandı. Dizinin 13. sezonunda Aylin karakteri diziden ayrıldı. Ancak ayrılığın nasıl olacağına henüz bir bilinmiyor. Özlem Çınar, yapımcı ile anlaşmaya varamadığını ve diziden ayrılık kararını sosyal medya hesabından duyurdu. Takipçiler kısa süre içerisinde ünlü oyuncuya binlerce mesaj gönderdi.

Hürriyet Gazetesi yazarı Eyyübioğlu, diziden ayrılan oyuncunun 14. sezonda da yer alması için yapımcıya çağrıda bulundu. Yapımcı ile anlaşmaya varamadığı öne sürülen Özlem Çınar, Arka Sokaklar’da 13 sezonluk bir emeğe sahip. 1974 doğumlu Çınar, diziden kesin ayrılık mesajını yayınladı. Ancak sosyal medyada yüz binlerce kişi Çınar’ın dizide devam etmesini istiyor.

Takipçiler Tepki Gösteriyor

Aylin karakteri, dizide daima neşe ve toparlayıcı bir rol üstlenmiştir. Sayısız operasyona katılmış ve ekip arkadaşlarını korumayı başarmış olan Aylin, dizinin 10. sezonundan bu yana da Hakan Çınar karakteriyle aşk yaşamakta. Bu aşk üzerine ünlü oyuncuya kısa süre içerisinde binlerce yeni takipçi dahil oldu.  Dizide Aylin karakterinin ölümü için son bir sahne çekilmesi de kuvvetle muhtemel.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 03:00

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nur Şafak Yıldırım
Nur Şafak Yıldırım - 13 ay Önce

Bu sene mi ayrılacak yoksa bu eski haber mi?Yeni haberse Aylin ( Özlem Çınar ) diziden çıkmasın.

abdullah
abdullah - 13 ay Önce

özlem çınar aylin arka sokaklar den gitme aylirme seni seviyorum

Seval
Seval - 13 ay Önce

Aylinin hakkını yiyemezler aylin gibisinide bulamazlar yapımcıyada yazıklar olsun bunca yıl verdiği emek lere yazık

Zeynep
Zeynep - 13 ay Önce

Aylin (Özlem Çınar) diziden çıkmasın

Serkan
Serkan - 13 ay Önce

Bu sezon yani 521.bolumuyle bogac aksoy volkan , ozlem cinar aylin , hande , eda ve sukran diziden ayriliyor

Emine
Emine - 10 ay Önce

Aylin siz arka sokakları düşünemiyorum,asla,Aylin geri gelmeli gelmeli

Bir YABANCI
Bir YABANCI - 9 ay Önce

Yoruma şükran ayrıldı yazan salaklar umut öldü şükran seline mi bakacak salaklar

Dursun Şahbaz
Dursun Şahbaz - 13 ay Önce

YAZIKLAR OLSUN ÖZLEM ÇINAR DIZIDE AYRILIRSA KANAL KAPAK 13 SEZON ÖZLEM ÇINAR GIBI OYUNCU NEDEN YOKSUN AYLIN KOMSER YOKSA BIZDE YOKUZ ZATEN DIZI KIMSE KALMDİ SENLIN KOMSER ÇIKSIN BAHAR KOMSER ÇIKSIN