Arka Sokaklar Volkan ve Mesut ölüyor mu? Yeni sezonda Volkan ve Mesut diziye devam edecek mi?

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar’ın sezon finalinde çok kritik olaylar yaşanıyor. Peki Arka Sokaklar Mesut Ölüyor mu? İşte Arka Sokaklar dizisinin sezon finali ile ilgili detaylar…

Arka Sokaklar Volkan ve Mesut ölüyor mu? Yeni sezonda Volkan ve Mesut diziye devam edecek mi?

Arka Sokaklar Mesut Ölüyor mu?

Türk dizileri arasından en çok sevilen ve izlenen dizilerden biri olan Arka Sokaklar dizisi 14 Haziran Cuma akşamı 521. Bölümü ile sezon finaline girecek. Uzun senelerdir yayınlanan polisiye dizinin birçok seveni bulunuyor.

Sonraki sezon kaldığı yerden devam edecek olan dizinin sezon finalinde çok kritik olaylar yaşanıyor. Genç polis Volkan’ın vurularak şehir düştüğü görülüyor. Bu sahneyi izleyen herkesin yüreklerini parçalayacağı aşikar.

Öte yandan dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Mesut Komiserin’ de tren garında bir suçlu tarafından ateş edilerek vurulduğu görülüyor. Meslektaşları hemen Mesut’un yanına gidiyorlar ve ilk müdahalelerde bulunuyorlar. Ancak Mesut’un durumunun nasıl olacağı bilinmiyor. Bakalım bu sezon finalinde nasıl gelişmeler yaşanacak. Mesut komiser ölecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 02:21

YORUM EKLE
YORUMLAR
serife nisa isik
serife nisa isik - 5 gün Önce

Yaa volkan lutfen ölmesin cok guzel oynuyodu lutfen ölmesin

Esmanur Köseoğlu
Esmanur Köseoğlu - 4 gün Önce

Neden Volkan abi oyundan çıktı.Volkan abi oyundan çıktı ama bari mesut abi oyundan çıkmasın lütfen

Popüler Haberler