Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak? Aşk 101 dizisi ilk fragmanını yayınladı

Netflix üzerinden yayınlanması uzun süredir beklenen Aşk 101 dizisi ilk fragmanını yayınladı. Dizinin ne zaman başlayacağı, dizinin konusu ve dizinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Aşk 101 dizisi oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeyi başardı.

Aşk 101 dizisi ne zaman başlayacak?  Aşk 101 dizisi ilk fragmanını yayınladı

Aşk 101 Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Alina Boz, Kubilay Aka, Pınar Deniz, İpek Filiz Yazıcı, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, Kaan Urgancıoğlu, Bade İşçil, Tuba Ünsal ve Müfit Kayacan gibi isimlerin yer aldığı Aşk 101 dizisi bir süredir heyecanla bekleniyor. Netflix platformunda yayınlanacak olan dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

Aşk 101 Dizisinin Konusu

Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolleri paylaştığı, Netflix üzerinden yayınlanacak olan Aşk 101 dizisinde, 1990 yıllarında Türkiye’de kendi yollarından gitmek isteyen ve tüm zorluklarla savaşmaya çalışan öğrencilerin ve değer verdikleri öğretmenlerinin yaşadıkları anlatılacak. Okul müdürü, bu öğrenci grubunu okulunda istememektedir. Burcu Öğretmen çocukları korumaktadır ve daha sonra Bahar Öğretmenin okuldan gitmesi gerekir. Bu durumdan faydalanmak isteyen okul müdür, çocukların okuldan gitmesini sağlamaya çalışır. Çocuklarda öğretmenlerinin geri gelmesi için yollar aramaktadır.

Öğretmenlerinin okuldan ayrılmaması için bir bağ kurmasını sağlamayı ve onu aşık etmeyi planlarlar ve okula yeni gelen öğretmen ile sevdikleri Bahar öğretmenin aşık olması için kolları sıvarlar.


Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 09:47

YORUM EKLE

Popüler Haberler