Aşk 101 konusu nedir, oyuncuları kimler? Aşk 101 ne zaman başlıyor? Aşk 1010 1. bölüm fragmanı

Aşk 101 konusu nedir, oyuncuları kimler? Aşk 101 ne zaman başlıyor? Aşk 101 1. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni dizi Aşk 101’in fragmanı ve dizi hakkında merak edilenler.

Aşk 101 konusu nedir, oyuncuları kimler? Aşk 101 ne zaman başlıyor? Aşk 1010 1. bölüm fragmanı

Online dizi film platformu Netflix Türk yapımları arasına bir yenisini daha ekliyor. Netflix’in yeni Türk dizisi Aşk 101’in fragmanı yayınlandı. İzleyicilerin merakla beklediği yeni dizi Aşk 101 8 bölümden oluşacak ve dizi 24 Nisan tarihinde izleyici karşısına çıkacak.

Aşk 101 dizisinin başrollerinde Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı gibi genç neslin başarılı isimleri yer alıyor. Dizide genç oyunculara yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu eşlik edecek.

24 Nisan tarihinde yayınlanacak olan dizinin senaryosunu Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinden de tanınan Meriç Acemi kaleme aldı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Deniz Yorulmazer oturuyor.

Aşk 101 konusu nedir?

Aşk 101 dizisinde günümüzden 1998 yılına bir yolculuk yapılacak ve lise öğrencilerinin okulda kalabilmeleri için en sevilen öğretmenlerini okulda tutma planı yapmaları anlatılacak. 17 yaşında ergenliğin dozunda olan bir grup liseli gencin neler yaptığını hep beraber göreceğiz. Öğrenciler okula yeni gelen basketbol koçunu öğretmenlerine aşık etme çabaları ve kendi aralarında yaşayacakları tartışmalar oldukça dikkat çekici.

Gençlerin farkında olmadıkları şey ise bir kişi başka birine zorla aşık olamaz. Gençlerin bu aşk oyunundan alacakları dersleri onlara hayatlarının geri kalanında hep bir ders olarak kalacak.

Haberport’un sıcak haberlerini her an görmek için, bizi Instagram’da takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Sıcak gelişmeler, duyurular ve açıklamalar… Basın dünyasına dair tüm ayrıntılar Facebook Grubumuzda! Hadi, sen de katıl aramıza! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 20:35

YORUM EKLE

Popüler Haberler