Aşk Ağlatır Ada kimdir? Gerçek adı nedir? Hafsanur Sancaktutan hakkında bilgiler

Show TV'nin yeni sezon dizilerinden Aşk Ağlatır da Ada karakterine hayat vermesi için Hafsanur Sancaktutan ile anlaşmaya varıldı. Hafsanur Sancaktutan kaç yaşında, sevgilisi ve boyu ile ilgili ayrıntılar içeriğimizde yer almaktadır...

Aşk Ağlatır Ada kimdir? Gerçek adı nedir? Hafsanur Sancaktutan hakkında bilgiler

Show TV’nin yeni sezon dizisi Aşk Ağlatır oyuncu kadrosu ortaya çıkmaya başladı. Japon dizisinden uyarlama olacak Aşk Ağlatır’da Ada karakteri için Hafsanur Sancaktutan ile anlaşmaya varıldı. Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Gökçen Usta oturacak. Sancaktutan, Deniz Can Aktaş’ın hayat verdiği Yusuf karakteri ile birlikte başrolü üstlenecek.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir?

2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Hafsanur Sancaktutan, güzel ve genç bir yetenektir. Lise eğitimi sonrasında oyunculuk eğitimi alan ve çeşitli reklam filmlerinde rol alan Sancaktutan, Layla Şirin ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. 1.64 cm uzunluğundaki genç oyuncu Oğulhan Sayar ile sevgilidir. Daha önce; Cappy, Türk Telekom, Turkcell ve Coca Cola reklam filmlerinde de rol almıştır.

2015 yılında Rotary Kulübü En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Hafsanur Sancaktutan, Kural Dışı ve Kural tiyatro oyunlarıyla Övgüye Değer Kadın Oyuncu ödüllerini kazanmıştır. 2018’de Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisinde Fidan karakterine hayat vererek ilk dizi deneyimini yaşayan Hafsanur, ardından Servet dizisinde rol almıştır.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 19:21

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 11 ay Önce

Başarılar dilerim cigin çok önemli

Ercan
Ercan - 8 ay Önce

Oyunculuğu berbat

Bılal
Bılal - 8 ay Önce

Hafsanur olmasa iyi olur iyi oyuncu degil lutfen anket yapalım.

Baran
Baran - 7 ay Önce

Çok masum

Fatime
Fatime - 7 ay Önce

Çok iyi bir oyuncu başarılarının devamını dilerim


Popüler Haberler