Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi Vizyon Tarihi Belli Oldu

Aşk Tesadüfleri Sever'in ilki çok sevilmişti. Film hayranlarına müjdeli haber geldi. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi geliyor. Ne zaman vizyona gireceği merak konusu oldu. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi vizyon tarihi belli oldu. Detaylar haberimizde.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi Vizyon Tarihi Belli Oldu

2010 yılında vizyona giren ve büyük beğeni kazanan Aşk Tesadüfleri Sever filminin ikincisi geliyor. Başrollerde Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin’in yer aldığı filmin ikincisinde neler olacağı merak konusu oldu. 2-3 yıldır filmin devamı için çalışmaların yapıldığı gündemdeydi. Yönetmeni Ömer Faruk Sorak olan Aşk Tesadüfleri Sever filminin ikincisinin ne zaman vizyona gireceği resmi olarak açıklandı.

Son yıllarda sürekli gündeme gelen ve devam filminin çekileceği bilinen Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi Böcek Film tarafından yapılmaktadır. Filmin ne zaman vizyonda olacağı belli oldu. İlk filmde başrollerde yer alan Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin’in ikinci filmde yer almayacağı söylendi. İlk filmin sonunda zaten bunun  olmayacağını izleyiciler anlamıştı. İkinci filmin vizyona giriş tarihi 31 Ocak 2020 olarak açıklandı.

31 Ocak 2020 yılında vizyona girecek olan Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin konusu henüz açıklanmadı. Seyircinin heyecanla beklediği filmin ilkinde çocukluklarından yetişkinliklerine kadar yolları sürekli birbiriyle kesişen iki kişiyi anlatıyordu. Olay Ankara’da geçiyordu ve birleşen çiftin başına gelen beklenmedik olayları, şimdiye kadar yaşanan tesadüfleri anlatıyordu. İkinci filmde başka karakterlerin başka hikayelerinin anlatılacağı düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2019, 16:28

YORUM EKLE

Popüler Haberler