ATV Canevim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Dizi Kaç Bölüm Sürecek?

ATV kanalında yayınlanacak Canevim dizisinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı araştırılırken, daha dizi başlamadan dizinin final tarihi de merak edilmeye başlandı. Peki Canevim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? İşte Canevim dizisi hakkındaki detaylar…

ATV Canevim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Dizi Kaç Bölüm Sürecek?

Canevim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Kadrosuna bakıldığı zaman Aras Aydın, Özgür Çevik, Biran Damla Yıldız, Ezgi Şenler gibi deneyimli oyuncuların yer aldığı Canevim dizisinin ne kadar süreceği ve ne zaman final yapacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Canevim dizisi yayın hayatına 27 Mayıs Pazartesi günü başlayacak. Dizinin yaz dizisi olarak nitelendirildiği göz önünde bulundurulduğunda, 3 ay süresince ekranlarda olacağı tahmin ediliyor. 3 ay boyunca her hafta 1 kere yayınlanacağı hesap edildiğinde ise dizinin 12 bölüm ile 15 bölüm arasında süreceği ön görülmekte.

Ancak hiçbir zaman kesin ifadeler kullanılması doğru değildir. Çünkü diziler yaz sezonlarında başarılı olduklarında kanallar dizileri normal sezona da taşıyabilmektedirler. Önek verilebilecek en iyi dizi Erkenci Kuş dizisidir. Yaz dizisi olarak başlayan dizi reyting sıralamasında başarılı olunca kanal diziyi normal sezona taşımıştır.

Canevim dizisinin ne zaman final yapacağı da bu bağlamda reyting sıralamasına bağlı olacaktır. Yüksek reytinglere ulaşamazsa yaz sezonu sonunda final yapacaktır ama reyting değerleri iyi olursa sonraki sezona devam edecektir.

ATV’nin dizinin geleceği için uzun vadeli düşündüğü tahmin etmekte. Diziyi Pazartesi günleri yayınlamak isteyen ATV’nin o günlerde yayınlanan bir dizisi olmadığı görülüyor. Bu durum da diziyi uzun ömürlü olarak düşündükleri anlamına geliyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 04:07

YORUM EKLE

Popüler Haberler