ATV Esra Erol Başvuru Formu ve Programa Katılım

Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol başvuru formu eksiksiz olarak doldurularak programa katılım sağlamak mümkün. Düğümlerin çözüldüğü programa katılım detayları ve daha fazlası ortaya çıktı.

ATV Esra Erol Başvuru Formu ve Programa Katılım

En çok izlenen sosyal yardım programları arasında yer alan Esra Erol programına katılan isimler problemlerinin çözülebilmesi için çaba sarf etmekte ve bu anlamda uzman yardımı alınabilmektedir. Sempatik, yardımsever ve en çok sevilen sunuculardan olan Esra Erol, problemlere ışık tutmakta ve problemlere çözüm sağlamaktadır.

Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol programında, kayıp yakınlarının bulunabilmesi için çabalayanlar, haksızlıklarla karşı karşıya kalanlar talepte bulunmaktadır. Bu anlamda program içinde yer alan uzmanlar da sıkıntıların çözülmesinde büyük bir rol üstlenmektedir.

Esra Erol Başvuru Formu

Programa başvuruda bulunmak isteyen bireylerin başvuru formunu eksiksiz olarak doldurması ve göndermesi gerekmektedir. Bununla birlikte başvuru formunda çekilmiş bir fotoğrafın da yer alması gerekmektedir.

  • Ad
  • Soyad
  • İletişim numaranız
  • Yaşadığınız şehir
  • Meslek
  • Fotoğrafınız

Başvuru formuna girilen bilgiler doğru olmakla birlikte, form gönderildikten sonra belirtmiş olduğunuz irtibat numarası ile iletişim sağlanacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar //www.esraerolda.tv/basvuru adresinden bilgileri doldurmalıdır.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 19:38

YORUM EKLE

Popüler Haberler