ATV Kimse Bilmez tekrarı hangi gün saat kaçta yayınlanıyor?

Atv ekranlarının iddialı dizisi Kimse Bilmez tekrarı hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor sorusunun yanıtı sıkça araştırılanlar listesine girdi. İşte dizinin tekrar bölümlerinin yayın saati.

ATV Kimse Bilmez tekrarı hangi gün saat kaçta yayınlanıyor?

Atv ekranlarına iddialı bir giriş yapan Kimse Bilmez dizisi milyonları televizyon ekranlarına kilitliyor. Her hafta Salı günü ekranlara gelen dizi bu hafta da 4. bölümüyle ekranlarda olacak. İzleyiciler, dizinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını merakla araştırmaya başladı.

Kimse Bilmez Tekrar Bölümü Ne Zaman Yayınlanıyor?

Baba Yapım imzasıyla ekranlara gelen dizinin oyuncu kadrosunda; Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Zehra Yılmaz, Taner Turan ve Ahmet Mekin gibi isimler yer alıyor. Sevilen isimleri bir arada toplamayı başaran Kimse Bilmez dizisi, heyecanlı sahneleriyle izleyicileri ekran başına toplamayı başarıyor. Reytinglerde de gözle görülür bir başarı elde etmekte olan dizinin tekrar bölümü Cumartesi günü saat 10.00-12 ve 15.15'te ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:07

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mayna
Mayna - 9 ay Önce

Kimse bilmez dizisi her sali yayinliyor neden bu dizi bitmeden eski dizi koydunuz bu seyircilere çoook büyük bir saygisizlik biz ne bekliyoruz siz ne yapiyorsunuz artik atv.kimse ama hiç kimse seyretmiyecek reyting istiyorsunuz ama olmiyacak bunu bilin


Popüler Haberler